Замовити індивідуальну ортопедичну устілку

Багато проблеми, пов'язані з неправильним положенням або болем у стопі, можна вирішити, замовивши ортопедичні устілки. Вони використовуються для виправлення викривлення стопи, для комфортної ходьби і в цілому для активного відпочинку. Устілки відповідають за нормалізацію ресорної, опорною, поштовхової і балансування функції стопи. Подібний ефект досягається завдяки рівномірному розподілу навантажень по всій поверхні стопи і фіксації ноги у правильному положенні.

Ортопедичні устілки допомагають знизити больові відчуття від тривалої ходьби. Після їх використання освіта натоптишів і мозолів знизиться, а ноги не будуть так сильно втомлюватися. Але універсальні моделі не враховують навантаження кожної людини, адже все залежить не тільки від кількості часу, проведеного на ногах, але і від ваги. Тому, щоб зробити більш ефективними радимо замовити індивідуальну ортопедичну устілку. Вона виготовляється відповідно до розміру вашої ноги і повністю відповідає ритму життя носія. Крім того, при необхідності можна додати супінатор для зовнішньої частини стопи – у звичайних моделях таке доповнення не зустрічається.

За яких обставин варто замовляти індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок:

 1. Діабетична стопа. У таких випадках виявляються некрози або трофічні виразки.
 2. Повна стопа – поперечний або поздовжній звід різко опущений.
 3. «Кінська стопа» - характеризується підошовним згинанням.
 4. Стопа з частково ампутованими ділянками.
 5. Плосковальгусное викривлення ІІ-ІІІ ступеня.

Якщо у вас виявлений один з цих синдромів, необхідно зайнятися виготовленням виробів на замовлення. Наша компанія «Центр стоп» надає подібну послугу.

Процес виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.

Переваги виготовлення ортопедичних устілок на замовлення, в першу чергу, полягає у можливості враховувати ступінь і особливості хвороби, а також можливі ускладнення. З нашою допомогою ви отримаєте устілки, ідеально підходять саме вам.

Ми займаємося виготовленням устілок з двох, найпопулярнішим технологій: техномоделирования і CAD / CAM. Остання з них передбачає створення устілок з допомогою комп'ютерної 3D проекції стопи, отриманої шляхом сканування. Всі дані зберігаються в нашій базі даних, завдяки чому ми зможемо відслідковувати динаміку і вносити коригування в наступні зразки устілок.  

Особливості виготовлення виробів з використанням технології CAD / CAM:

 1. Єдиний можливий варіант для ніг зі складним викривленням (діабетична стопа, укороченість кінцівки, ДЦП, часткова ампутація).
 2. Застосування EVA-полімерів – спеціальних еластичних матеріалів з різним класом жорсткості. Ці матеріали не викликають роздратування і не шкодять шкірі.
 3. Створення устілок для взуття на підборах вище семи сантиметрів.
 4. Використовується для виробництва устілок для спортивного взуття.
 5. Можливість використовувати при виготовленні устілок заготовок, що зменшують навантаження на окремі області стопи і хребет.

Другий спосіб виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок - техномоделироваание або технологія  Pedag. Лікар підбирає для клієнта оптимально відповідні розміри устілок та висоту валика, для ефективної роботи цього ортопедичного аксесуара.

Особливості виробництва індивідуальних ортопедичних устілок за технологією Pedag:

 1. При роботі над устілкою майстер враховує всі фізіологічні та анатомічні особливості замовника.
 2. Такі устілки можна використовувати для профілактики таких захворювань: сколіоз, плоскостопість, артрит, варикоз, остеохондроз.
 3. Можна використовувати такі устілки, як для спортивного взуття, так і для взуття з каблуком не більше 5 див.
 4. Зменшують ударні навантаження при заняттях спортом або ходьбі завдяки вдало продуманій конструкції. Таким чином, навантаження рівномірно розподілиться по всій поверхні стопи.
 5. Можливість змінювати висота супінатора, з урахуванням динаміки розвитку тієї чи іншої хвороби.
 6. Устілки надійно фіксують стопу в правильному положенні, розвантажуючи особливо хворі ділянки ноги.
 7. Використання тільки натуральних і антиалиргеных матеріалів при виготовленні устілок для дорослих і дітей. Спеціальна просочення подбає не тільки про здоров'я суглобів, але і поліпшить стан шкіри ніг.

Вся продукція нашої компанії «Центр стоп», як готова, так і зроблена під замовлення, відрізняється високими показниками якості, безпеки та комфорту.

Переваги індивідуальних ортопедичних устілок:

 • можливість моделювати звід стопи з урахуванням особливостей хвороби, анатомічних показань і порад лікаря;
 • пружна основа, яка сприяє ефективному розкриттю амортизаційної функції при ходьбі або інших навантажень, як на ногу, так і на опорно-руховий апарат;
 • натуральний верхній шар устілок. Для цього використовується шкіра або її якісні аналоги або фліс;
 • можливість виконувати поступову корекцію. Це дуже актуально для людей різної вікової категорії, які страждають від яскраво виражених викривлень стоп.

            Ви хочете замовити індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок в нашій компанії? Ви можете отримати докладну консультацію й записатися на прийом до фахівця, зв'язавшись з нашими операторами за телефоном або скориставшись електронною поштою.