Як обрати ортопедичні вироби

Ортопедія – це особливий розділ сучасної медицини, який займається профілактикою, виявленням та лікуванням будь-якого роду викривлень, а також порушень у роботі опорно-рухового апарату та м’язів людини. Іншими словами цей напрямок медицини займається лікуванням хворих після отримання ними травм.

Окрім медикаментозного лікування в ортопедії широко застосовуються ортопедичні вироби, як з лікувальною, так і профілактичною дією.

Медичні ортопедичні вироби – це пристосування для попередження та лікування будь-яких відхилень у роботі кістково-м’язового апарату. До цієї категорії товарів належить більш ніж півтисячі товарів, які відрізняються матеріалом виготовлення та призначенням.

Для чого використовуються ортопедичні вироби?

Серед асортименту Інтернет-магазину «Центр стопи»ви знайдете товари із наступних категорій:

 • прилади для відновлення рухової функції рук та ніг після отриманих травм або нещодавніх операцій. Ортези або тутори кріпляться на пошкодженій ділянці кістки і повністю або частково, залежно від рекомендацій лікаря, обмежують рух;
 • прилаштування для розвантаження суглобів. Якщо орган пошкоджено, завдяки подібним апаратам можна виконувати всі функції опорно-рухової системи. Фіксатори середньої жорсткості рекомендується для хворих, які страждають від спадкових або вроджених хвороб;
 • пристосування для усунення викривлень хребта. До цієї категорії належать фіксатори, корсети або коміри;
 • перев’язувальні матеріали. Їх можна використовувати як для постійних, так і перманентних пов’язок з різним ступенем жорсткості. В цій ролі виступають еластичні або гіпсові бинти;
 • поперекові та пахові бандажі. Вони використовуються для підтримки органів живота. Зазвичай це м’який і еластичний корсет, який, частіше всього використовується після операцій або пологів;
 • ортопедичні товари для побутового використання. Сюди належать матраци, подушки і тому подібні речі;
 • ортопедичне взуття та інші коригуючи товари для стоп. До цієї категорії належать фабричні та індивідуальні устілки, які покликанні виправити та не допустити розвитку плоскостопії та інших деформацій стопи.

Детские босоножкиЯк обрати ортопедичні вироби.

Щоб не помилитися з вибором необхідно дотримуватися наступних простих правил:

 1. ортопедичні вироби, не важливо, лікувальні вони чи профілактичні слід підбирати лише після консультації у лікаря. Спеціаліст надасть вам всі необхідні рекомендації, щоб ортопедичний виріб виявився максимально корисним для вас;
 2. звертайте увагу на виробника. Краще всього обирати продукції уже відомих брендів, оскільки вони мають відповідний досвід і ви можете бути впевнені у якості продукції, яку ви купуєте;
 3. детально вивчіть виріб. Уважно ознайомтеся з описом товару та проконсультуйтеся з менеджером – в такому разі ви точно не помилитеся;
 4. правильно підберіть розмір. Враховуйте, що певна категорія ортопедичних виробів не підлягає поверненню, тому, обираючи такі речі будьте дуже уважні.
 5. якщо у вас є можливість приміряйте ортопедичний виріб. Якщо відчуваєте сильний дискомфорт від такої речі краще відмовитися.

Застосування ортопедичних виробів.

Період лікування та скільки часу щодня варто носити той чи інший прилад визначає лікар. Зазвичай це травматолог, хірург або терапевт. Після огляду лікар визначає ступінь викривлення і призначає курс лікування. Зневажати порадами лікаря не можна, тому що, якщо ви носитиме коригуючий корсет занадто довго, це може викликати негативні наслідки.

Пам’ятайте, що коригуючи і фіксуючі пристрої варто носити не більше 8-ми годин на добу, а вночі їх потрібно знімати взагалі.

Чому ортопедичні вироби варто купувати саме у нас.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми впевнені, що кожен знайде в нашому магазині те, що потрібно. Також ми практикуємо виготовлення ортопедичних виробів на замовлення.

В нашому магазині представлений широкий асортимент ортопедичних товарів. Кожен зможе підібрати те, що йому потрібно. Представлена на сайті продукція лише відомих виробників, тому ви можете бути впевнені у її високій якості.

Бандаж плечевой поддерживающийЯкщо ви звернетеся за допомогою в «Центр стопи» ви зможете скористатися консультацією спеціаліста-ортопеда. Він допоможе з’ясувати, яка саме у вас проблема, та підібрати ортопедичний виріб, який допоможе з її вирішенням.

Ми проводимо регулярні акції та розпродажі, а наші постійні клієнти мають можливість користуватися зручною системою знижок та бонусів.

Оперативна доставка. Ми працюємо з популярними кур’єрськими та поштовими службами, завдяки чому протягом трьох днів ви зможете отримати своє замовлення.

Низькі ціни, що робить нашу продукцію доступною кожному.

Висока якість товарів, яку оцінили безліч наших клієнтів (можете ознайомитися з відгуками).

«Центр стопи» - це ваш найкращий вибір.