Ортопедичні товари для спини

Корсет торакально-поясничний

Ортопедичні вироби для спини представлені в якості бандажів і корсетів, які використовуються як для лікування, так і в якості профілактики різних захворювань. Крім того, подібні корсети фіксують спину в правильному положенні, що сприяє виправленню постави, усунення симптомів сколіозу, радикуліту та інших неприємних хвороб. Ортопедичні товари для спини бувають самими різними. Розглянемо головні різновиди.

на даний момент зустрічаються такі різновиди бандажів:

  1. фіксуючі. Головне їх завдання утримувати спину в анатомічно правильному положенні.
  2. коригувальні. Як можна судити з назви такі вироби використовуються для виправлення різних деформацій. Підбирати такі бандажі необхідно керуючись захворюванням, а також тим, наскільки вона занедбано.
  3. Розвантажувальні. Подібна модель бандажа дає можливість знизити навантаження, яка виявляється на спину. Постійне використання такого виробу усуває больові відчуття в області спини, знімають втому і в цілому дискомфорт. Такі бандажі рекомендовані тим, хто досить багато часу проводить за сидячою роботою, а також якщо ви піднімаєте велику вагу.
  4. Змішані. Такі вироби підходять тим, кому потрібно скорегувати поставу, і при цьому знизити навантаження на спину тощо.

Перш ніж придбати або замовити індивідуальне виготовлення корсета необхідно порадитися з лікарем. Також відзначимо, що якщо у вас помічені супутні проблеми зі здоров'ям необхідно підбирати відповідні моделі. Крім того, тільки лікар може вказати на моменти, на які варто звернути увагу саме у вашому випадку.

Призначення бандажів для спини також буває різним. Таким чином виділяють:

  1. Моделі для лікування. Це спеціальні пристосування, головне завдання яких полягає в виправлень деформацій і викривлень.
  2. Моделі для профілактики. Подібні вироби необхідно носити, щоб попередити розвитку патологій і викривлень, зміщення дисків тощо.

Також всі відомі вироби для спини відрізняються рівнем жорсткості. Ви можете вибрати:

  1. М'які. Це самі еластичні моделі. Їх найкраще носити при радикуліті або грижі. Постійне використання такого бандажа допомагає налагодити кровообіг (в певній ділянці спини), а також усунути дрібні патології в області спини.
  2. < li>напівжорсткі. Такі моделі допомагають зняти сильну напругу або спазми. Їх відмінність полягає в тому, що вони мають масажні властивості, а також можуть зігрівати вашу спину. Найчастіше такі вироби використовують при болях у попереку, лікуванні грижі, усунення симптомів при радикуліті, а також для правильної фіксації спини і хребта під час сильних фізичних навантажень.
  3. Жорсткі. Зазвичай такі пристосування використовують виключно в лікувальних цілях. Головне їх завдання підтримувати обрану ділянку спини, знижувати навантаження, а також попереджати подальший розвиток патологій і захворювань. Бандажі такого типу просто незамінний помічник при лікуванні травм і захворювань хребта. Але, також важливо розуміти, що використання подібної моделі неприпустимо без консультації у фахівців.

Ортопедичний корсет жорсткої фіксаціїЯкщо ви хочете придбати ортопедичні вироби для спини, вам необхідно відвідати компанію «Центр стопи». У нас ви знайдете широкий асортимент, як готової продукції, так і виробів, що виготовляються на замовлення. Крім того, ви будете приємно вражені цінами, які роблять наші товари доступними широкому колу споживачів. Високий сервіс і професіоналізм наших співробітників зробить покупку максимально приємною.