Ортопедичні товари для ніг

Міжпальцевих перегородкиВироби з категорії ортопедичні товари для ніг складається з декількох категорій: устілки; подпяточники, коректори стопи, вкладиші і перегородки, які відрізняються виключно своїм призначенням.

Розглянемо їх більш докладно. Почнемо з устілок.

Такі пристосування ідеально підходять для людей, які страждають від плоскостопості. Завдяки їх використанню тиск рівномірно розподіляється, завдяки чому знижується втома ніг і больові відчуття.

особливою популярністю користуються моделі виготовлені зі шкіри. В центрі такого виробу розташована латексна подушечка, завдяки якій і розподіляється тиск на стопу. Зазвичай такі моделі підходять для тих, хто проводить багато часу на високих підборах (від 9 сантиметрів і вище). 

Також існують моделі устілок, які дають можливість підтримувати склепіння стоп в анатомічно правильному положенні. Ви без проблем можете підібрати устілки будь-якого розміру, як для дорослих чоловіків і жінок, так і для самих маленьких дітей. Дитячі моделі сприяють правильному формуванню дитячої ніжки.

Подпяточники. Подібні пристосування використовуються для усунення шпор на п'яті, крім того вони знижують біль від ударів під час ходьби. Такі товари доповнюються вставним диском. Вони можуть бути шкіряними або силіконовими, але в будь-якому випадку доповнюються латексними вставками. Такі пристосування використовуються в тому випадку, якщо у людини ноги різної довжини. Підп'яточники можуть не тільки візуально усунути цей дефект, але і зменшити навантаження на область п'яти.

Чехол на палецтакож підп'яточники можуть виконувати коригувальні функції. Це особливо актуально для тих, хто зношує взуття нерівномірно. Крім того такі підп'яточники просто необхідні у взутті вагітних жінок, а також тих, хто страждає про Х-подібної форми ніг. Завдяки таким простим пристосуванням вдасться знизити навантаження на стопи.

Вкладиші. Такі пристосування активно використовуються для корекції передньої частини стопи. Вони виготовляються з силікону або шкіри і використовуються для усунення або попередження розвитку натоптишів на підошві. Проста конструкція таких вкладишів дає можливість носити будь-яку взуття на підборах, так і на рівній підошві, відкритого або закритого типу.

Завдяки використанню ортопедичних силіконових міжпальцевих перегородок можна виправити викривлення великого пальця, а також позбутися від больових відчуттів, які виникають при терті пальців.

Такі роздільники повністю силіконові. Головна їх завдання захистити великий палець від тертя або здавлювання, що часто відбувається, якщо ми маємо тісне взуття або сама форма стопи досить широка. До того ж таке просте пристосування допомагає впоратися з такою неприємною проблемою, як врослі нігті.

Також зазначимо, що такі прості пристосування підходять для тих, хто страждає від різних патологій пальців ніг, деформацій тощо. Вони допоможуть позбутися від больових відчуттів і дискомфорту.

ще одного досить незвичайний ортопедичний виріб & ndash; СИЛІКОНОВІ КІЛЬЦЯ-роздільники. Вони допомагають практично повністю зняти больові відчуття, які виникають при утворенні мозолів або пухирів на пальцях ніг. Крім того, такі кільця допомагають і при ударах, що трапляється досить часто.

Останні ортопедичні товари для ніг – це взуття. Вона розробляється з урахуванням ваших патологій і ідеально підходить кожному, оскільки виготовляється на замовлення. Ортопедичне взуття може бути як спортивної, так і модельної.

Якщо вам необхідні подібні товари, варто звернутися в компанію «Центр стопи».