Прилади для здоров’я

Сучасна медицина не стоїть на місці. З плином часу з’являються нові ліки, способи лікування та навіть прилади для здоров’я.

До числа таких пристроїв належать:

 • електромоістимуляція;
 • знеболюючі пристрої при пологах та менструальних болях.

Розглянемо їх більше детально.

Електроміостимуляція (ЕМС) - це метод відновного лікування, в основі якого лежить електрична стимуляція м'язів і нервів, що здійснюється за допомогою передачі струму з заданими характеристиками від міостимулятора до тіла людини через електроди. Суть методу полягає в тому, що при подачі електричного струму певної форми і частоти в рухових точках потрібного м'язу досягається:

 • відповідна скорочувальна реакція;
 • поліпшується провідність електричного імпульсу по нерву, який даний м'яз активізує;
 • посилюються метаболічні процеси, що відповідають за підтримання функції м'язу, його харчування;
 • поліпшується регуляція виконуваної м'язом функції на рівні кори головного мозку;
 • прискорюється регенерація (відновлення) ураженого нерва;
 • поліпшується кровообіг і лімфотік в даному м'язі.

Виходячи з цих можливостей ЕМС, за допомогою електроміостимулятори можна успішно реабілітувати м'яз, покращувати його показники в силі, координації, «слухняності» при різних ураженнях нерва або самого м'яза, або ділянок мозку (інсульти, розсіяний склероз, черепно-мозкові травми і тому подібне), що відповідають за цей м'яз. Або, при вкрай важких ураженнях, коли провідність по нерву повністю порушена, при гіподинамії для лежачих хворих - підтримувати обмінні процеси в м'язах, перешкоджаючи його атрофії і «схудненню», а так само склеротичних змін. Так само ЕМС дозволяє підготувати здоровий м'яз до виконання фізичного навантаження або проведення комплексів лікувальної фізкультури. Ці функції заносяться в невеликому кишеньковому пристрої, що працює від двох батарей або акумуляторів розміром AA. Таким чином використання приладу не принесе вам жодних незручностей.

Якою лікувальною дією володіє електростимуляція?

Електростимуляція, провокуючи рухове збудження і скорочення м'язів, рефлекторно посилює весь набір обмінно-трофічних процесів, націлених на енергетичне забезпечення функціонуючих м'язів, і в той же час сприяє активності регулюючих механізмів, зокрема клітин кори головного мозку. Коли електричний струм проходить по всій ділянці нервових стовбурів збільшується провідність по ним нервового збудження, прискорюється відновлення уражених нервів. Скорочення м'язів, що спровоковане стимулюючим електричним струмом,  навіть у випадках, коли провідність нерва відсутня абсолютно, сприяє тому, що відмирання м'язів і склеротичних змін заповільнюється (перетворення м'язової тканини в сполучну, іншими словами в тканину, яка не може повноцінно скорочуватися) в них.

Електростимуляція показана при наступних проявах хвороби:

 • Периферичні (мляві) парези і паралічі (обмеження активних рухів) внаслідок травми і захворювань нервів (невритів), нервових сплетінь (плекситів), нервових корінців (радикулітів);
 • Порушення чутливості шкірних покривів внаслідок травм і захворювань нервів (невритів), нервових сплетінь (плекситів), нервових корінців (радикулітів);
 • Центральні (спастичні) парези і паралічі (обмеження активних рухів) внаслідок травми і захворювань головного і спинного мозку;
 • Порушення чутливості шкірних покривів внаслідок травм і захворювань головного і спинного мозку;
 • Гіпотрофія м'язів (схуднення) внаслідок тривалої гіподинамії, тривалої іммобілізації гіпсовою або інший пов'язкою.

Використовуючи такий апарат ви зможете позбутися больових відчуттів і навіть більше, забути про скованість м’язів та дискомфорт при русі.

Наступний прилад для здоров’я покликаний зменшити нестерпний біль під час місячних. Використовуючи такий апарат жінка зможе вільно і не скуто почухувати себе в будь-який період менструального циклу.

Виглядає такий пристрій як маленька коробочка з електрод ротами. Завдяки зручними насадкам вони надійно кріпляться на тілі жінки і зменшують, або навіть усувають больові відчуття.

Такий прилад це не розкіш, це унікальна можливість позбутися болю без використання лікарських препаратів.

Прилади такого типу наділені стильним яскравим дизайном, тож використовувати його можна як вдома, так і на роботі.

Наступний прилад, який суттєво полегшує життя – знеболював при пологах. Такий апарат не лише дозволяє жінці менш болісно пережити пологи, але й дає можливість зекономити сили. Організм не так сильно виснажується і пологи проходять швидше.

Оскільки больовий поріг у кожного різний, ви можете налаштувати пристрій під особливості свого організму.

Прилади для здоров’я стали доволі популярними. Часто їх можна зустріти в аптеках та на полицях спеціалізованих магазинів.

Якщо ви прагнете придбати якісні апарати для здоров’я, рекомендуємо відвідати наш Інтернет-магазин «Центр стопи». У нас працюють справжні професіонали, які, у разі необхідності, з радістю допоможуть вам у підборі правильного знеболюючого та лікувального пристрою. Зв’язатися з консультантами нашого магазину досить просто, вам варто лише зателефонувати за номером або написати на електрону пошту, які вказані на сайті.

У нас ви обов’язково знайдете професійний сервіс, високу якість та доступні ціни.