Користь ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття - це взуття, яке анатомічно відповідає всім особливостям людських ніг, щільно фіксує стопу у всіх важливих точках, тим самим коректуючи ходу і рівномірно розподіляючи вагу на кістки і м'язи ніг під час ходьби або бігу. Ортопедичне взуття допомагає зберігати рівновагу і не перенапружувати деякі групи м'язів, завдяки чому ноги набагато менше втомлюються і правильно розвиваються.

Користь ортопедичного взуття, в першу чергу, зумовлена його призначенням. Тому, підбираючи собі ортопедичні кросівки або черевики важливо враховувати всі ваші потреби, а також особливості сезонну.

Ортопедичне взуття для дітей.

Дитячі босоніжки

Коли дитина встає на ноги і починає ходити, її стопа випробовує значні перевантаження. Мініатюрні ніжки просто не можуть витримувати всі десять кілограмів дитячого ваги. Двадцять шість кісточок, пов'язаних одна з одною суглобами і зв'язками, формуються протягом чотирьох років - і весь цей час дитина потребує правильного взуття, щоб її стопи сформувалися за всіма правилами.

Для дітей, у яких ще не виникло проблем з ніжками, підходить і просте взуття - раціональне, з гнучкою підошвою, фіксацією п'ятки і супінатором, який сформує правильний підйом стопи і дозволить дитині уникнути плоскостопості. Якщо взуття для дитини було обрана неправильно, це може призвести до деформацій стоп, швидкої стомлюваності ніжок, судинних спазмів і порушення кровообігу. Щоб виправити порушення і провести профілактику, можна використовувати ортопедичне взуття.

Дитяче ортопедичне обов’язково включає жорсткий задник з бічними берцями, які не дозволять п'яті вивертатися в сторони, а також правильну підошву з устілкою-супінатором. Застібки на ортопедичному взутті розташовуються на передній частині стопи і відрізняються великим розкриттям, а тому таке взуття легко одягати на дитину, прати і сушити.

Спортивне ортопедичне взуття.

Спеціальне ортопедичне взуття для спортсменів запобігає швидкій стомлюваності ніг, особливо під час бігу і при великих фізичних навантаженнях. Особливою популярністю ортопедичне взуття користується у тенісистів, а також фанатів туризму. Також ортопедичне взуття дозволяє займатися спортом людям з викривленнями стоп, слабкістю зв'язкового апарату, поздовжньою або поперечною плоскостопістю тощо.

Зимове ортопедичне взуття.

Таке взуття значно зменшує можливість отримати розтягнення зв'язок, зламати кістки стопи і пошкодити гомілковостопний суглоб. Здавалося б, такі дрібниці - але зимове ортопедичне взуття значно підвищить твою стійкість на тротуарі під час ожеледиці.

Ортопедичне взуття при хворобах.

Прямим показанням для використання ортопедичного взуття є варикозне розширення вен і будь-які серцево-судинні захворювання. Жінкам в цьому випадку необхідно терміново відмовитися від взуття на високих підборах і перейти на сувору ортопедичне взуття.

Дитячі босоніжкиТакож використання ортопедичного взуття бажано при цукровому діабеті. Хворі нерідко втрачають чутливість ніг, не звертають уваги на те, що взуття їм тісне, і цим заробляють собі масу проблем з викривленням стоп і набряками ніг. Ортопедичне взуття дозволяє нормалізувати кровообіг в ногах і позбавляє від набряків.

Також, не рідко ортопедичне взуття використовується для профілактики вище зазначених хвороб.

Ортопедичне взуття для літніх людей.

Багато людей в дитинстві і юності отримували різні травми ніг - такі, як переломи щиколоток або вивихи суглобів. Всі вони в літньому віці схильні до повторних травм того ж характеру, переломів кісток, розтягнень і тріщин. Щоб запобігти будь-яким неприємностям, а також полегшити м'язові болі і втому в ногах, літнім людям можна і потрібно використовувати ортопедичне взуття.

Ортопедичне взуття для вагітних.

Жіноче ортопедичне взуття дозволяє правильно розподілити зростаючу вагу майбутньої мами, нормалізувати навантаження на кістки і зв'язки, а також значно знизити стомлюваність ніг. З цієї ж причини ортопедичне взуття корисне і для людей із зайвою вагою.

Ортопедичне взуття і спосіб життя.

Якщо вам з тих чи інших причин доводиться більшу частину свого часу ходити або стояти, не варто ігнорувати ортопедичне взуття. Тільки воно дозволить вам не перевантажувати свої стопи і не деформувати їх постійними навантаженнями.

Ортопедичне взуття при пітливості ніг.

Як не дивно, однією з причин надмірної пітливості є неправильна взуття - тісне, тиснуче, таке, що порушує кровообіг і функціонування потових залоз. Ортопедичне взуття, поєднане з деякими гігієнічними заходами, допоможе швидко і якісно позбутися від проблеми з надмірною пітливістю.

Якщо ви переконалися, що ортопедичне взуття доволі корисне і вирішили замовити його для себе, рекомендуємо відвідати магазин «Центр стопи». У нас ви підберете найкращий варіант.