Пропонуємо до Вашої уваги співпрацю!

«Центр Стопи» – це  успішно діючий у місті Вінниці з 1998 року центр з виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок , що є найбільш ефективним засобом профілактики плоскостопості та інших хвороб стопи. На сьогоднішній день потреба в індивідуальних ортопедичних устілок стає дедалі більшою. Великий відсоток населення страждає різними хворобами стоп, при яких їхнє використання  є необхідним.

Наш метод виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок є похідним від методу гідроформування, розробленого ще в СРСР. Проведені удосконалення дозволяють говорити про те, що устілки, які виробляються в Центрі стопи  м. Вінниця не тільки не поступаються зарубіжним аналогам, але і багато в чому їх перевершують.

Процес виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок полягає в отриманні відбитку стопи пацієнта і подальшій підклейці та обробці на заточному верстаці тільки техніками-професіоналами.

Однією з основних вимог по замовленню індивідуальних ортопедичних устілок є наявність особи, якій безпосередньо потрібні устілки, на першому етапі виготовлення устілок – отриманні відбитку стопи. Але для осіб, які проживають за межами Вінницької області, є певні труднощі в придбанні індивідуальних ортопедичних устілок. В зв'язку з цим, ми подбали про те, щоб придбання індивідуальних ортопедичних устілок стало доступним не лише у Вінницькій області, але й в інших містах України без потреби звернення в наш центр, а безпосередньо у Вашому місті. Ми забезпечуємо необхідним обладнанням та проводимо навчання першого етапу виготовлення устілок - взяття відбитку стопи - саме на тому етапі, коли потрібна безпосередньо особа, якій виготовляють устілки. Потім відбитки відсилають до нашого виробництва, де наш технік-професіонал виготовляє готову устілку і відправляє замовнику.

Такі умови роботи стали привабливими для багатьох міст і тому, на сьогоднішній день, Центр Стопи має понад 15 представництв по Україні. 

Для того, щоб придбання індивідуальних ортопедичних устілок стало доступним також і для  пацієнтів Вашого міста,Ми пропонуємо Вам Співпрацю!

Допоможемо у навчанні та надамо професійне обладнання. Чекаємо Вашу відповідь на centrstopy@gmail.com