Купити ортопедичний корсет

Щоб полегшити стан, допомогти в лікуванні порушень функцій опорно-рухового апарату і патологічних станів застосовуються спеціальні ортопедичні вироби. Вони служать засобом профілактики і є невід'ємною частиною терапевтичного лікування. За призначенням, способом впливу вироби діляться на: фіксуючі і коригуючі. Перший варіант не тільки фіксує проблемну частину, а й допомагає зняти м'язову напругу, навантаження на хребет. Коригуючі моделі покликані надавати підтримку хребетного стовпа, виправити вроджені та набуті деформації. Носіння корсетів сприяє зміцненню м'язів і позбавляє від больових відчуттів. Вибір типу моделі залежить від величини, розташування ділянки, що вимагає допомоги і ступеня дисфункції.

Розрізняють декілька видів ортопедичних корсетів.

Ортопедичний корсет жорсткої фіксації Купуючи ортопедичні корсети, потрібно враховувати, для якої ділянки призначений виріб і ступінь фіксації:

  • Жорсткі моделі застосовуються відразу після операцій і пошкоджень. Завдання жорстких пристосувань - виконання опорних функцій постраждалої області та попередження зсуву травмованих хребців. Вони використовуються при виражених деформаціях хребетного стовпа.
  • напівтверді моделі надягають, коли мають бути сильні навантаження, спортивні тренування, багатогодинне сидіння за кермом і т.д. Вони оснащені металевими або пластиковими ребрами і допомагають при болях, пов'язаних з грижами міжхребцевих дисків, остеохондрозі, радикуліті.

Напівтверді корсети - найбільш затребуваний тип ортопедичних пристосувань, покликаний виконувати наступні функції:

- фіксація певного відділу;

- захист м'язів від перенапруги;

- запобігання ураженої ділянки від надмірного навантаження;

- легкий мікромасаж, зігрівання попереку.

Типи корсетів на різні відділи хребта.

Залежно від області хребетного стовпа, якій потрібна допомога, вибирають один з наступних типів ортопедичних корсетів:

  1. Грудопоперекові корсети підтримують та розвантажують поперекову, нижнегрудну області. Їх призначають для скорочення реабілітаційного періоду, усунень больових відчуттів, викликаних остеохондрозом, остеопорозом, остеохондропатією та іншими дегенеративними захворюваннями в попереку з корінцевим синдромом.
  2. Поперекові корсети захоплюють поперек і тазову область. Це найбільш вузькі пристосування. Вони використовуються для відновлення після пошкоджень, при надмірних фізичних навантаженнях та для профілактики.
  3. Попереково-крижові корсети (низькі), ефективні в боротьбі з радикулітом, міозитом, допомагають при міжхребцевій грижі, використовуються для попередження пошкоджень при піднятті важких предметів, спортивних заняттях. Без них не обходиться період посттравматичної реабілітації.

Деякі моделі для попереку володіють теплозберігаючими властивостями, завдяки особливостям матеріалу, зокрема, неопрену, який сприяє поліпшенню кровотоку. Зігріваючі вироби мають вставки з вовни тварин.

У нас працюють справжні професіонали, які вивчивши ваші скарги обов’язково допоможуть підібрати правильну модель корсету.

Також наші консультанти допоможуть не лише з вибором моделі, але й з розміром пристрою. А завдяки правильно підібраному розміру ви не відчуватимете дискомфорт при носінні корсету та дуже швидко до нього звикнете. «Центр стопи» це висока якість продукції та приємні і доступні ціни.