Ортопедичні товари для дітей

Щоб уникнути неправильного суглобів у дитини, важливо грамотно підібрати необхідні ортопедичні товари. У Інтернет-магазині «Центр стопи» представлені різні ортопедичні товари для дітей, в тому числі масажні м'ячі і килимки, гімнастичні диски і ортопедичні подушки, спеціальні шини та ремінці. Їх регулярне використання буде корисно для здоров'я дитини.

Розглянемо принцип дії кожного з них.

Масажний м'яч.

Незамінна річ для малюка, дошкільника або дитини шкільного віку. Граючи з таким м'ячем, дитина не тільки масажує ручки, але ще і розвиває дрібну моторику пальчиків. Нещодавно вчені довели, що ігри з шипованими м'ячиками допомагають дитині в правильному становленні мови, тому що область головного мозку, яка відповідає за розвиток мови, знаходиться поблизу с областю, що відповідає за розвиток дрібної моторики. І на стимуляцію однієї зони, неодмінно реагує і інша.

До речі, ігри з шипованими м'ячами допоможуть виправити почерк школяра.

Масажний килимок.

Ідеально підходить для малюків від рочку, так як для досягнення ефекту по ньому потрібно ходити. Завдяки камінцях різного розміру, розташованим на килимку, в процесі ходьби вони впливають на кожну ділянку стопи дитини. А значить, результатом ходіння по масажному килимку стане не тільки профілактика плоскостопості, але і поліпшення стану всього організму дитини, тому що на стопах розташовані біологічно активні точки. До того ж, яскравий масажний килимок допоможе швидше вивчити кольори і стати улюбленим предметом для розвиваючих ігор з дитиною.

Гімнастичний диск.

Допоможе зміцнити хребет, м'язи ніг і суглоби дитини, а також поліпшить його координацію. Та й сам процес занять на такому диску стане захоплюючою грою для малюка.

Окрім розвиваючих ортопедичних товарів в нашому магазині ви можете придбати лікуючі та профілактичні речі.

Шина Фрейка - це спеціально розроблене лікувальне ортопедичне пристосування, яке може бути використано при дисплазії кульшового суглоба легкого і середнього ступеня, а також при підвивиху або передвивиху голівки стегна. Якщо використовувати пристрій зі всіма правила, то подібних порушень можно позбутися раз і назавжди.

Шини варто використовувати наступним чином:

 1. На малюка потрібно одягти памперс і бавовняні повзунки.
 2. Дитину слід укласти поверх шини так, щоб вона виявилася рівно в її середині.
 3. Стопи і гомілки необхідно акуратно розвести в обидві сторони, а самою подушкою зафіксувати тіло. Фіксується вона з боків і на плечах. Фіксування відбувається з використанням стрічок, липучок або ремінців. Підбирати варто кріплення, які можна регулювати – такий пристрій ви зможете використовувати довший період часу.

Ще одним обов’язковим атрибутом ортопедичної крамниці є подушка.

Використовуючи ортопедичну подушку ви можете бути впевнені, що шийний відділ хребта вашого малюка розвивається без відхилень. При виробництві подушки враховуються всі найважливіших особливостей дитячої фізіології, виріб чудово підтримує голову і шию малечі в правильному положенні, завдяки чому рівень навантажень на шию не суттєвий, а кровообіг, так само як і м'язовий тонус, нормалізується.

Придбавши подібне пристосування для правильного розвитку вашої дитини, ви обов’язково одіните ряд суттєвих переваг:

 • можливість підтримувати оптимальний рівень теплообміну;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • не потребує особливого догляду;
 • характеризується тривалим періодом використання.

Ортопедична подушка це чудова можливість виправити або попередити розвиток кривошиї у вашої малечі, а головне, що використання подібного засобу не несе жодного дискомфорту вашому малюкові. Рекомендується використовувати подібну подушку з перших днів життя малюка, навіть якщо жодних патологій не було виявлено.

Наступним ортопедичним приладом для дітей, на який варто звернути увагу є ремінці або стремена Павлика.

Стремена Павлика за рахунок ремінців добре фіксують стегна в положенні згинання і створюють поступове розведення стегон.

Стремена Павлика доволі бережно та делікатно ставляться до тазостегнового суглоба і є найзручнішими для дитини та її батьків.

Показання до застосування ремінців Павлика наступні:

 • дисплазія тазостегнових суглобів;
 • вроджений вивих тазостегнового суглоба;
 • предвивих голівки стегна;
 • підвивих головки стегна;
 • вивих голівки стегна.

До лікування дисплазії потрібно підійти дуже відповідально, оскільки, якщо її не лікувати, то у малюка можуть проявиться ускладнення, в тому числі остеоартрит (викревлення кісток ніг), болі, різна довжина кінцівок і недостатня рухливість суглобів.

Ортопедичні товари для дітей користуються немалим попитом, адже значно простіше виправити проблему у зародку чи більше того, попередити її появу, ніж потім, у дорослому віці, терпіти болючі масажі та переносити небезпечні операції.

Наш Інтернет-магазин «Центр стопи» пропонує вашій увазі широкий вибір ортопедичних товарів. Вся продукція, представлена на нашому сайті характеризується високою якістю. Завітавши на наш сайт ви помітите, що ціни за продукцію цілком демократичні, тому дозволити собі купувати у нас може кожен.

Для вашої зручності на сайті працюють наші консультанти, які у будь-який момент зможуть прийти вам на допомогу та порадити, що краще вибрати у тій чи іншій ситуації. Зв’язатися з консультантами ви можете по телефону або скориставшись електронною поштою.