Ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки знімають навантаження зі зв'язок і гарантують кісткам амортизацію, захищаючи скелет від тряски, а стопи - від подальшого викривлення. Ортопедичні устілки від плоскостопості бажано використовувати при найменших викривленнях. Це дасть можливість своєчасно загальмувати негативний процес, попередити сплощення зводу стопи і усунути больові відчуття.

В чому ж полягає принцип дії такої важливої частини будь-якого взуття як ортопедичні устілки.

Функції ортопедичної устілки - утримувати стопу в вірному положенні. Супінатор дає можливість розмістити стопу по осі, запобігти прогресуванню осідання склепінь і бережно розподілити навантаження між м'язами і зв'язками.

При використанні коригуючих устілок ліквідується ряд проблем, які ідуть у комплексі з пласкостопією:

 ✓ зменшуються больові відчуття, які з’являються в стопах і м'язах гомілки при ходьбі;

✓ зменшується або взагалі зникає загроза розвитку артрозу;

✓ значно зменшується навантаження на хребет, виправляється постава;

✓ припиняють формуватися мозолі, тріщини, потертості і натоптиші;

✓ стопи перестають підвертається;

✓ в цілому покращується хода людини.

 Ортопедичні устілки, які надають пасивну підтримку п'яті і поздовжнім склепіння, амортизують тряску при ходьбі, розвантажуючи м'язи, суглоби ніг і хребет. Таким чином ви можете пройти значну відстань і при цьому значно менше втомитися.

Устілка для плоскостопості дозволить значно збільшити період активного руху і тривалість спортивних тренувань, так як значно зменшить больовий синдром і відстрочить наступ втоми.

В каталозі нашого Інтернет-магазину «Центр Стопи» ви зможете знайти як серійні моделі устілок так і придбати устілку, зроблену на замовлення.

Каркасні ортопедичні устілки, можуть підправити форму і розташування викревленної стопи, розробляються за стандартними колодками або оригінальними зліпкам. У каталозі інтернет-магазину «Центр Стопи» ви знайдете обидва різновиди коригуючих супінаторів, що виготовляються провідними європейськими та американськими виробниками, які встигли зарекомендувати себе на ринку медичної продукції як постачальники якісних товарів.

Індивідуальні ортопедичні устілки повністю повторюють анатомічні особливості стопи кожного клієнта. За зліпком вираховується точне положення, розміри і форма всіх складових: пелота, що знімає навантаження з кістки стопи, п'яткових заглиблень, що забезпечують амортизацію, і прокладки, що підсилює поздовжній звід.

Вартість на коригуючі ортопедичні устілки в Україні формується з урахуванням складності конструкції, вживаного матеріалу і виробника. Приблизні ціни ви можете дізнатися з нашого прайсу, а більш точну вартість за устілки уточнити у наших консультантів, які врахують всі ваші побажання та розрахують вартість.

 Матеріал для виробництва устілок вибирається відповідно до ступеня плоскостопості та типу деформації:

 ✓ жорсткі ортопедичні устілки зі сталі, пластика або графіту підходять для хворих з зайвою вагою (більше ста кг), які страждають на початкову деформацію стоп;

✓ напівтверді пластикові супінатори найкращим чином амортизують коливання при ходьбі, фіксуючи стопи в правильному положенні;

✓ м'які супінатори, зроблені з губчастої або спіненого матеріалу, призначаються пацієнтам з діабетичною стопою - комфортні вкладиші розподіляють навантаження,  завдяки чому мозолів і натоптиші не виникають;

✓ серійні ортопедичні устілки виготовляються з м'яких і напівтвердих матеріалів (пробки, шкіри та тому подібних), які здатні відтворити будь-які анатомічні вигини стопи. Заводські устілки підходять для профілактики деформацій і для корекції плоскостопості I-II ступеня. Перед тим, як придбати серійні ортопедичні устілки в вашому місті, проконсультуйтеся з ортопедом. Важливо точно виконувати поради лікаря, лише в такому випадку можна розраховувати на позитивний результат.

Використовуючи устілки ортопедичні при плоскостопості, можна значно полегшити стан і коригувати підйом зводу стопи в найкоротші терміни.

Наша компанія «Центр Стопи» прагне задовольнити всі потреби наших клієнтів, тому ми регулярно обновляємо свій каталог і намагаємося підібрати всі можливі устілки, щоб кожен наш клієнт зміг підібрати підходящий варіант.

Якщо вам знадобиться допомога у підборі устілок чи оформленні замовлення, ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Координати для зв’язку з ними розташовані на сайті нашої компанії «Центр Стопи».

Також на сайті ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже скористалися нашими послугами. Таким чином ви зможете переконатися, що наш центр надає якісні послуги. Всі клієнти, які зверталися за допомогою до нас задоволенні результатом.