Купити ортопедичні матраци

На сучасному ринку існує безліч різновидів цього пристосування, яке здатне подарувати здоровий та комфортний сон.

Мультипружинний матрац. Він складається з ізольованих один від одного пружин, поміщених в спеціальні кишені з тканини. Такі пружини рівномірно розподіляють навантаження, не скриплять під час великих навантажень, не створюють ефект «гамака» або «хвилі». Оптимальний варіант для людей із захворюваннями шийного відділу хребта і попереку.

Система «Боннель». Вона являє собою виріб, що складається з єдиного блоку залежних сталевих спіральних пружин. Блок досить пружний і добре вентилюється, оскільки всередину нього вільно надходить повітря. Коштує така система дешевше, ніж мультипружині аналоги.

Безпружинний матрац. Він виглядає як набір монолітних або складових блоків наповнювачів з натурального кокосового. З цього матеріалу можна зробити досить жорсткий матрац для дітей і підлітків, у яких тільки формується кісткова система. Поверхня добре пружинить і підтримує хребет під час сну.

Вибираючи ортопедичний матрац, врахуйте рекомендації свого лікуючого лікаря. Після різних травм ортопеди-травматологи радять спати на жорсткій або напівжорсткій поверхні. А при остеопорозі і різних захворюваннях судин потрібні більш м'які моделі.

Перед тим як купити ортопедичний матрац уважно виміряйте розміри свого ліжка. Після того, як ви точно визначилися з основою матраца (мультипружинного, безпружинні, «Боннель»), можна перейти до огляду наступних характеристик.

Висота матраца. Для маленьких дітей оптимальними будуть невисокі ортопедичні матраци (7-9 см). Для дорослих діапазон значно більший - від 17 до 34 см, причому стандартним вважаються цифри від 18 до 24 см. Чим більше в виробі для сну прошарків, тим воно вище. Зазвичай безпружинні матраци нижче пружинних. Вибір залежить від індивідуальних переваг. Високі матраци довше не продавлюються, але вони важать більше і коштують дорожче.

Жорсткість матраца. Молоді та підліткам краще купити жорсткий ортопедичний матрац, оскільки він підтримує хребет в анатомічно правильному положенні. Важлива порада: чим старше ви стаєте, тим м'якша поверхня для сну необхідна.

Максимальне навантаження на одне спальне місце. У «Центр стопи» можна купити матрац, який розрахований на вагу від 33 кг (дитячі моделі) до 160 кг. Максимум витримують матраци з мультипружинним блоком, в якому встановлені незалежні пружини різної висоти. Нижчі з них задіюються при невеликих навантаженнях, а обидва пружинних блоки включаються в роботу, коли тиск збільшується до максимуму.

Довжина і ширина. Ширина односпальних матраців - від 60 до 90 см, двоспальних - 120-200 см. Чим ширше ортопедичний матрац, тим комфортніше спати удвох. Стандартна довжина виробів для дітей - 120-140 см, для дорослих - 190-200 см.

Ви зрозуміли, що ортопедичний матрас це саме те, що вам потрібно, але не знаєте куди звернутися. Не варто хвилюватися. Купити ортопедичні матраци за найвигіднішими цінами ви зможете в Інтернет-магазині «Центр стопи». У нас ви знайдете будь-які моделі, які неодмінно задовольнять всі ваші побажання. Ви можете бути впевнені у високій якості, що підтверджують відповідні сертифікати.

Якщо у вас з’являться проблеми чи знадобиться допомога, ви завжди можете проконсультуватися у наших менеджерів або лікарів. Ми впевнені, що наші матраци подарують приємний та здоровий сон.