Купити коректор для спини

Ефективне вирішення проблем викривлення хребта, на даному етапі розвитку медицини – носіння коректора спини.

Правильна постава - це не тільки красиво, естетично, але ще й ознака здоров'я. В даний час у багатьох дітей і дорослих розвивається сколіоз, в боротьбі з яким може істотно допомогти ортопедичний корсет для спини. Розрізняють реклінатори, грудні і грудопоперекового коректори.

Вони застосовуються з профілактичною метою і безпосередньо для лікування не тільки сколіозу, але також остеохондрозу, сутулості, кіфозу, патологічних змін в шийному відділі.

У кожного своя спеціалізація і особливості. Ціна корсета для хребта залежить від складності конструкції, матеріалів, з яких він виготовлений, розміру, призначення виробу. Найефективнішими є бандажі, виконані за індивідуальним замовленням. Вартість їх набагато більша, але користь багаторазово перевищує ціну.

Види і призначення корсетів для випрямлення хребта:

✓ Реклінатор - найбільш простий з них. Він забезпечує корекцію спини на початковій стадії викривлення, його також можна використовувати для профілактики деформації хребта. Реклінатор виконаний у вигляді двох схрещених у вигляді вісімки петель, що надіваються на плечі, вирівнюючи, таким чином, спину між лопатками, а також грудний відділ хребта.

✓ Грудний коректор - це по суті своїй корсет, посилений ребрами жорсткості з алюмінію або пластику, який надає підтримку всьому грудного відділу. Він призначається для лікування більш складних стадій остеохондрозу, сколіозу, вираженої сутулості, при одночасних патологіях шийної і грудної ділянок.

✓ Грудопоперековий коректор - це ортопедичний бандаж, здатний жорстко фіксувати хребет, забезпечуючи йому необхідне положення, розвертати плечі, формуючи правильне положення всіх відділів хребта. В особливих випадках він може доповнюватися коміром. Конструкція ця, як правило, складна, але ефективна при лікуванні багатьох захворювань.

Коректор поставиКоректори постави бувають для дітей та для дорослих. Перші, крім основного призначення - вирівнювання хребта, забезпечують також розвантаження м'язів спини, в результаті чого вісь хребта розправляється, коректно розподіляється навантаження, дитина звикає до правильної поставу і під час ходьби, і при сидінні.

Як правильно вибрати коректор для спини.

Однозначно за допомогою лікаря, оскільки це медичне пристосування. Як довго і правильно носити бандаж, наскільки ефективно він працює - визначити зможе тільки фахівець. Ключовий параметр ортопедичного корсета - це жорсткість. Варто пам'ятати, що лікувальні бандажі ні в якому разі не можна носити як профілактичний засіб, оскільки вони менш еластичні, у них зовсім інше призначення.

При виготовленні і виборі лікувального пояса для спини повинні бути коректно зняті максимально точні мірки, адже неправильно підібраний він може посилити патологію, викликати незворотні викривлення хребта.

Корсет торакально-поперековий Сьогодні купити коректор для спини не проблема, вибір неймовірно великий. Найчастіше покупці віддають перевагу Інтернет-магазинам, оскільки в них не тільки однакова ціна для будь-якого регіону, але також пропонуються різні способи оплати: післяплатою, платіжною карткою або при отриманні кур'єру. Крім того, магазин забезпечить доставку замовлення, що для багатьох покупців надзвичайно важливо.

До їх числа належить і наш Інтернет-магазин «Центр стопи». В нашому каталозі ви знайдете коректори, які допоможуть вам виправити будь-які патології у будь-якому віці. Всі наші вироби високої якості, а приємні ціни та кваліфікований персонал залишать від покупки лише приємні враження.