Купити електроміостимулятори

Електроміостимулятор підготовлений для всіх показань, які може зустріти користувач електротерапії в спортивній медицині, ортопедії та неврології. Використовуючи елекроміостимуляцію можна вдало відновити м’яз, покращити його показники після різних травм та захворювань, до яких належать інсульти, інфаркти, черепно-мозкові травми і тому подібне.

Електроміостимулятори COMPACT TENSЕлектроміостимуляція – це особливий метод реабілітації, в основу якого покладено вплив на м’язи та нерви за допомогою електричних імпульсів. Даний процес можливий завдяки передачі струму від пристрою до певних ділянок на тілі людини (в залежності від того, де саме потрібен такий вплив). Суть використання цього пристрою полягає в тому, що при подачі електричного струму в потрібні точки досягається:

  • відповідна скорочувальна реакція;
  • покращується провідність електричного імпульсу по нерву, який активізує необхідну ділянку м’яза;
  • посилюються метаболічні процеси, які забезпечують правильне функціонування м’язів;
  • покращується регуляція виконуваної м'язом функції на рівні кори головного мозку;
  • прискорюється відновлення пошкодженого нерва;
  • поліпшується кровообіг і лімфоток в певній ділянці м’язів.

І все це з легкістю вміщається в маленькому кишеньковому пристрої, який працює від двох звичайних пальчикових батарейок.

Зазвичай, кожен елекроміостимулятор має 7 запрограмованих режимів ЕМС. У всіх випадках підібрана оптимальна форма і частота імпульсу, а також час проведення сеансу. Єдиний параметр, який користувач може змінювати самостійно - це сила струму, адже рівень чутливості у кожного особливий. Вона підбирається індивідуально і може збільшуватися або зменшуватися, залежно від суб'єктивних відчуттів користувача.

Релакс-стімуляція. Призначена для розслаблення спастичних м'язів, а також для проведення тестової стимуляції за оцінкою збереження нервово-м'язової збудливості уражених м'язів.

Синапс-стімуляція. Використовується для активації синаптичного апарату уражених нервово-м'язових структур з вираженими явищами м'язового стомлення - наслідки перенесених невритів і поліневритів, відновний період після травм периферичних нервових стовбурів, функціональне перевантаження м'язів хребта при порушеннях постави тощо.

Динамічна модуляція. Використовується як програма попереднього впливу при явищах резистентності м'язів до терапевтичному впливу (проведення тривалих реабілітаційних заходів, частою електротерапії іншими методами).

Тонізуюча. Підходить для стимуляції дистрофічних м'язів при млявих парезах і ослаблених паретичних антагоністів при центральних парезах кінцівок.

Супрачастна стимуляція. Використовується для зниження спастики великих м'язів і на функціонально укорочені м'язи при порушеннях постави, сколіозах. Доцільно проведення даної стимуляції безпосередньо перед заняттями ЛФК.

FreeLady Глибока стімуляція. Необхідна при стимуляції глибоких м'язів і великих м'язів кінцівок при їх вираженій дистрофії і явищах важких парезів.

Електроанальгезія. Програма апаратного знеболювання методикою електронейростімуляціі через шкіру (ЧЕНС) для полегшення інтенсивності болю і хронічних больових синдромів при міалгіях, міозиті, захворюваннях суглобів, ускладнення остеохондрозу, невралгіях і невропатіях.

Відвідний провід для стимуляції є трьохпровідний кабель довжиною 1.2 метра, має три гнізда для підключення електродів: синього, червоного і чорного кольорів.

Купити електроміостимулятори високої якості та за доступною ціною ви можете в Інтернет-магазині «Центр стопи».