Купити бандаж для ключиці

Наше життя не позбавлене травматизму. І не варто розраховувати, що такі випадки можуть статися лише з спортсменами чи екстремалями. Кожен із нас може посковзнутися чи невдало повернути руку у сні. І у більшості випадків, якщо звісно не потрібен гіпс, постраждалому доводиться носити банжад. Він допомагає швидше реабілітуватися після отримання серйозних та легких травм і переломів будь-якої частини скелету людини. Як показує досвід найчастіше страждає саме ключиця, тому вона потребує особливої підтримки.

Бандаж для ключиціТравми ключиці досить важко піддаються лікуванню. Як і при будь-якому іншому переломі, в даному випадку також необхідна стабілізація, збереження анатомічної форми, іммобілізація. Для цього використовують спеціальний бандаж для ключиці, званий також кільцями Дельбе. По суті, це реклінатор для корекції постави, тобто перехрещені ремені з підкладкою на спину. Пристосування відводить плечі назад, повертаючи ключицю в анатомічне положення і перешкоджає порушення цього положення. Надягається такий стабілізатор як рюкзак, тобто через руки, і регулюється за допомогою лямок. Пацієнт постійно ходить з відведеними назад плечима, коректуючи заодно і поставу. До того ж, бандаж-реклінатор сприяє поступовій розробці суглоба після травми, що допомагає швидше реабілітуватися.

Виріб не приносить дискомфорту у життя хворого, тому що його доповнено зручними акроміальними підкладками, які, власне, м'яко тиснуть на акроміон і головку плечової кістки дельтовидної області. Це допомагає забезпечити м'яку стабілізацію, без дискомфорту для пацієнта і добитися при цьому максимального розведення в поперековому поясі. Бандаж у вигляді кілець Дельбе призначається також при:

  • кіфосколиозі грудного відділу;
  • ретропульсії плечей;
  • ослаблених м'язах плечового пояса;
  • звичної сутулості.

Бандаж - пов'язка Дезо: як застосовувати при переломі ключиці.

Якщо потрібна повна іммобілізація, призначається пов'язка Дезо, яка додатково паралізує руку і плечовий пояс, з метою перешкоджання небажаних рухів. Завдяки жорсткій фіксації, кісткові уламки залишаються нерухомими, що важливо для правильного зрощення кісткової тканини. До того ж бандаж Дезо застосовується не тільки як бандаж при переломі ключиці, а й для реабілітації після оперативного втручання на плечовому поясі, створюючи необхідні умови для відновлення.

При менш тяжких та серйозних травмах може підійти косиночна пов'язка, що відрізняється менш жорсткою фіксацією. Вона також обмежує рух рукою, щоб не порушувалася іммобілізація, а також служить для профілактики больового синдрому.

Перелом ключичной кістки вимагає негайного лікування і затягувати з відвідуванням травматолога не можна. Тільки він може визначити необхідний ступінь фіксації і порекомендувати відповідний бандаж. Вибирати ортез самостійно не рекомендується, тому що неправильно підібраний фіксатор може погіршити ситуацію, яку виправити можна буде тільки через операцію.

Зазначимо, що використання бандажу принесе в ваше життя менше дискомфорту ніж реабілітація після складної операції.

У нас ви знайдете лише якісну продукцію, яка має всі необхідні сертифікати якості і не зможе вам жодним чином зашкодити. До того ж вартість бандажів у «Центрі стопи» доволі низька, що робить нашу продукцію доступною кожному.