Якісні ортопедичні устілки

Сучасна медицина не стоїть на місці, і багато проблем зі здоров’ям, особливо з опорно-руховим апаратом можна виправити підібравши якісні ортопедичні устілки.

Є кілька видів ортопедичних устілок. Одні з них виготовляються з тонкої шкіри і призначаються для використання в модельному взутті, яке щільно прилягає до стопи взуття - мокасинах, літніх кросівках, туфлях. При покупці взуття слід переконатися в тому, що ортопедична устілка лежить рівно і не перекошується при носінні шкарпетки.

Устілки з ортопедичним ефектом використовують не тільки люди, які страждають плоскостопістю. Купити ортопедичні устілки часто хочуть батьки малюків, а також всі ті, хто дбає про здоров'я своїх ніг. Справа в тому, що використання устілок активує кровообіг, знімає втому, підвищує життєвий тонус.

Якість ортопедичних устілок залежить від декількох факторів:

  • матеріали;
  • метод виготовлення;
  • досвідченість майстра;
  • правильний розмір.

Слід пам’ятати, що неякісна устілка може тільки нашкодити і жодним чином не виправить викривлень стопи.

Жорсткий супінатор в поєднанні з ортопедичною устілкою підтримує стопу в найбільш комфортному стані. Постійне носіння ортопедичних устілок може позбавити вас від плоскостопості та інших серйозних проблем. Якісні устілки виготовляються з натуральної, просоченої латексом шкіри, з прошарком з активованого вугілля.

Купити ортопедичні устілки зараз не так вже і складно - є безліч магазинів, що продають подібні товари. Однак якісні товари знайти не так уже й просто. Щоб уберегтися від підробок, звертайтеся тільки в спеціалізовані торгові точки, які торгують продукцією відомих брендів. Одним з найбільш надійних виробників є польська Саме до таких магазинів і належить «Центр стопи».

Як ви вже зрозуміли, якісні ортопедичні устілки потрібні всім. Дорослим і дітям, чоловікам і жінкам, молоді та людям похилого віку. Дітям вони допомагають сформувати стопу і почати правильно ходити, жінкам «за 40» - зняти втому, молодим людям - завчасно подбати про стан своїх ніг. Устілки, виготовлені з натуральних матеріалів, створюють максимально комфортні умови для стопи і допомагають позбутися синдрому втоми і багатьох захворювань, пов'язаних з порушеннями постави і ходи.

Купити ортопедичні устілки для дітей настійно рекомендується при:

  • факті наявності придбаної або вродженої деформації;
  • наявності або розвитку плоскостопості поздовжньо-поперечного або поздовжнього типу;
  • асиметричній довжині ніг, що стала причиною сколіозу і загального порушення постави;
  • вродженій клишоногості.

Вкладати в дитяче взуття спеціальні устілки ви можете відразу після того, як ваш малюк здійснив свої перші кроки. Мало того, цей період найкращий, найвигідніший для корекції і формування правильного напрямку розвитку дитячої стопи.

Як дитячі ортопедичні устілки впливають на правильне формування і розвиток стопи дитини?

Основна роль і завдання дитячих ортопедичних устілок - в постійній підтримці ноги дитини в правильному положенні, що безпосередньо впливає і на формування загального кістково-суглобового апарату, і на загальну правильну постановку ніг.

Ортопедичні устілки сприяють рівномірному розподілу загального навантаження на дитячі ноги, на таз і хребет. Їх використання ефективно відновлює біомеханічну вісь, по якій розподіляється навантаження, що виникає при ходьбі, простому стоянні і збільшується при бігу і стрибках.

Запропоновані нами ортопедичні устілки ви можете купити в будь-який зручний для вас момент, в тому числі і в прямо зараз. Подбайте про своє здоров’я та здоров’я вашого малюка прямо зараз. Плоскостопість, «Х» або «О»-образна деформація ніг і тому побідні хвороби стають причиною асиметричного положення кінцівок і викривлення хребта. Застосування дитячих ортопедичних устілок допомагає внести необхідні корективи і відновити правильне положення.

У нашому каталозі ви можете знайти і спеціальні індивідуальні дитячі та дорослі ортопедичні устілки, які мають різну висоту. Вони дозволять компенсувати різну довжину ніг. Перед тим, як купити ортопедичні устілки даного типу, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Тільки він, провівши огляд, відповідні вимірювання і обстеження, може встановити необхідну висоту устілки для компенсації різниці в довжині ніг.

Ортопедичні дитячі устілки забезпечують необхідну силу амортизації під час ходьби. Кістки дитячої стопи, як і у дорослого, при з'єднанні утворюють необхідний підйом або зведення стопи, який пом'якшує під час руху відштовхувальні удари. Устілки сприяють відновленню будови дитячої стопи, і ресорної функції стоп дитини.

Якщо ви шукаєте якісні дитячі ортопедичні устілки, то купити такі за оптимальною, вигідною ціною ви можете в нашому салоні «Центр стопи».