Індивідуальні устілки

Багато з нас зустрічається з проблемами, пов’язаними з порушенням розвитку стопи. Це може бути безліч різноманітних захворювань і порушень, які приносять чимало неприємностей. Уникнути таких неприємних наслідків доволі просто, все, що для цього потрібно – використовувати індивідуальні ортопедичні устілки.

Замовити індивідуальну ортопедичну устілкуІндивідуальні устілки мають особливу форму, яка повністю відповідає анатомії стопи кожного пацієнта, і забезпечують гарантований лікувальний ефект. Устілки виготовляються з особливого матеріалу, який повторює при нагріванні кожен вигин стопи пацієнта і зберігає при охолодженні дану форму. Ще через місяць після первинного застосування виріб можна додатково коригувати. Таким чином, якщо при носінні у перші дні ви відчуваєте дискомфорт, майстер зможе все виправити і замовляти чи купувати нові устілки вам не доведеться.

При застосуванні індивідуальних устілок забезпечується: корекція та підтримка склепінь стопи, поліпшення кровообігу, мінімізація навантажень на суглоби і хребет, елімінація больового синдрому і багато іншого.

Якщо вам знадобилися такі устілки з гіпоалергенних матеріалів за доступною ціною ви можете замовити їх у нас. «Центр Стопи» це ваша впевненість, що ваші ніжки будуть почувати себе максимально комфортно.

Поява мозолів і натоптишів, загрубіння шкіри на підошві, швидка втома ніг є першими ознаками того, що потрібно звернутися до лікаря-ортопеда, і в подальшому придбати ортопедичні устілки на замовлення. Причому, це далеко не повний список симптомів, що сигналізують про відхилення від природного функціонування опорно-рухової системи.

Використовуючи індивідуальні ортопедичні устілки ви можете помітити наступний позитивний результат:

 • корекція склепіння стопи;
 • нормалізація опорно-рухової системи (при регулярному застосуванні);
 • покращення циркуляції крові;
 • сприяння зменшенню навантаження, що припадає на суглоби;
 • підтримка склепіння;
 • попередження втоми ніг.

Кому потрібні устілки на замовлення?

Зазначимо, що індивідуальні устілки неможливо придбати в супермаркеті або спеціалізованому магазині, їх можна тільки виготовити. Такі вставки рекомендовані при наступних видах захворювань:

 • плоскостопість;
 • вальгусні і варусні деформації ступні;
 • шпори п'ят;
 • вкорочення кінцівок;
 • подагра;
 • посттравматичний стан стопи і тому подібне.

Найбільш інформативне оцінювання стану склепінь ступні - комп'ютерне сканування. Цей метод є найефективнішим, оскільки він об'єктивно вказує зміни у розвитку стопи. До того ж, з його допомогою можна правильно змоделювати устілки на замовлення, що враховують всі особливості вашої стопи, а також всіх деформацій.

Виготовлення устілок таким методом відрізняється:

 • використанням натуральних матеріалів, безпечних для здоров'я. До них відноситься шкіра, бавовняна тканина, шерсть. При цьому можуть бути задіяні латексна гума та пластикові вкладиші;
 • індивідуальні устілки здатні зменшувати ударні навантаження не тільки на ступню, а й на хребет. Для цього їх необхідно розташувати в черевику таким чином, щоб вставки відповідали анатомічним склепіння стопи;
 • перші кілька днів використання виробів можливе відчуття дискомфорту, обумовлені звиканням. В будь-якому випадку неприємні відчуття варто обговорити з лікарем.

При виготовленні ортопедичних устілок на замовлення варто пам’ятати, що від вибору виробника залежить не тільки ціна, але і якість продукції.

Ортопедичні устілки під замовлення можна виготовити в нашому салоні«Центр Стопи». При відвідуванні наших салонів, ви отримаєте необхідні рекомендації та індивідуальні ортопедичні устілки для вирішення проблем стоп. Ми займаємося продажем продуктів ортопедії відомих торгових марок, які добре зарекомендували себе в даній сфері. Крім того, ми приймаємо заявки на виготовлення вставок, які точно повторюють особливості ступні.

Наші постачальники - це компанії, що спеціалізуються на виробництві подібних виробів з цілющим ефектом не один рік. Вони володіють безцінним досвідом, сучасним обладнанням та висококваліфікованим колективом, який виконує завдання будь-якої складності. Головна їхня перевага полягає в відмінній якості продукції, що випускається.

На сторінках нашого сайту представлений широкий асортимент, де кожна одиниця товару характеризується:

 • високою якістю;
 • доступністю;
 • довговічністю.

Ми гарантуємо нашим клієнтам чудовий сервіс, вигідні умови оплати, швидке виконання замовлення і доставку. Продукція, куплена у нас, забезпечить комфорт і позбавить вас від хворобливих відчуттів.

Замовити індивідуальні устілки в нашому центрі може кожен бажаючий, не важливо в якому куточку країни ви мешкаєте. Єдине, що від вас вимагається – це відвідати наш центр для огляду лікарем (він визначить порушення ваших ніжок та ступінь цих деформацій), а також відвідати нашого майстра, який зніме всі необхідні заміри та виготовить устілки. Готовий виріб ви можете отримати поштою.

Ми працюємо з популярними поштовими та кур’єрськими службами, тому ви можете вибрати найбільш зручний спосіб доставки.

Якщо вам знадобиться детальна консультація допомога щодо вибору устілок або ви хочете дізнатися більш детально дізнатися про роботу нашого центру – ви можете звернутися до наших консультантів. Вони з радістю наддадуть вам всю потрібну інформацію.