Ціна на ортопедичні товари для дорослих

Коректор поставиУ більшості із нас сучасне життя пов’язане із сидячим способом життя. І це не лише на роботі, а й вдома, у транспорті та навіть під час відпочинку. Погодьтесь, більшу частину дозвілля ми проводимо поряд із комп’комп'ютером чи телевізором, а якщо навіть і виходимо кудись із друзями, то це зазвичай кіно чи кафе.

Не дивно, що такий спосіб життя призводить до серйозних проблем із опорно-руховим апаратом. І, якщо вони у вас ще не виникли не варто чекати, коли спину прониже різкий біль – подбайте про профілактику вже зараз. Тім більше, що для цього існує безліч спеціальних пристосувань, які ви без проблем можете придбати в Інтернет-магазині «Центр стопи».

  1. Економія коштів. Якщо ви скористаєтеся саме нашими послугами ви можете обрати якісні товари за доступною ціною. Ми розуміємо, наскільки нашим клієнтам важливо придбати ті чи інші бандажі, взуття чи того подібну ортопедичну продукцію, тому встановлюємо демократичні і цілком прийнятні ціни.
  2. Економія часу. У каталозі нашого магазину представлені різноманітні ортопедичні вироби, взуття, устілки, бандажі, корсети і інші важливі речі, завдяки чому ви можете придбати усе, що вам потрібно в одному місці, не витрачаючи час на вивчення асортименту інших крамниць. Більше того, зробити замовлення можна просто на дивані, не виходячи із дому.
  3. Зручна доставка. Представництво нашого центру є у багатьох великих містах України, завдяки чому ви можете забрати замовлення у зручний для вас час і при цьому не платити за доставку. Це не лише дуже зручно, але й вигідно.
  4. Консультація. У «Центрі стопи» працюють висококваліфіковані спеціалісти, травматологи і ортопеди, які обов’язково допоможуть вам у виборі нашої продукції, а також допоможуть з підбором моделі та розміру. Зазначимо, що консультація наших фахівців є безкоштовною, завдяки чому ціна на вироби може бути значно нижчою. Тепер не потрібно платити за прийом у лікаря в клініці, а потім замовляти ортопедичний пристрій. Все можна зробити у нас.
  5. Бандаж для фіксації великого пальця рукиІндивідуальне замовлення. Якщо вам потрібні ортопедичні вироби виготовленні на замовлення, вам знову ж таки варто звернути до нас. Наші фахівці без проблем виготовлять взуття чи устілки, які будуть повністю відповідати вашим вимогам, а також рекомендаціям лікаря. Варто зазначити, що при індивідуальному замовленні ви можете самостійно коригувати ціну за виріб, вибираючи ті матеріал, які вам більше подобаються або більше підходять вашому бюджету.
  6. Якість. Купуючи наші ортопедичні вироби ви завжди можете бути впевнені у якості продукції, оскільки всі наші товари мають відповідні сертифікати та документи. Крім того варто зауважити, що наш магазин медичний заклад, тому основна наша мета не лише продати той чи інший товар, але й зробити все можливе, щоб він показав максимальний ефект.
  7. Зовнішній вигляд. Коли людина платити чималі гроші за ортопедичне взуття чи корсет, вона прагне, аби ці вироби виглядали стильно та привабливо. І завдяки нашому магазину це можливо. Зазначимо, що взуття, виготовлене нашими спеціалістами, туфлі чи кросівки, виглядають дуже красиво та стильно. Ви можете замовити будь-яку модель, яка не лише привертатиме погляди, але й забезпечить вам комфорт. Крім того, зовнішній вигляд не сильно впливає на ціну готового виробу. Що стосується корсетів, вони розроблені таким чином, що ви можете вдягати їх під одяг йдучи на роботу чи на прогулянку. Сторони не помітять присутність такого пристосування.