Ціна на ортопедичні товари для дітей

Бандаж фіксуючий на тазостегновий суглоб (Шина Фрейка)На жаль, від ортопедичних відхилень страждають не лише дорослі, але й діти. Саме тому безліч клінік та віртуальних крамниць мають спеціальний розділ – ортопедичні товари для дітей. Ця продукція розроблена з урахуванням вікових особливостей маленьких пацієнтів та націлена на максимально ефективний результат.

Ціна на ортопедичні товари для дітей залежить від різноманітних факторів, серед яких і якість, і використанні матеріали. Та перш за все вартість визначається призначенням тієї чи іншої продукції.

В Інтернет-магазині «Центр стопи» ви можете зустріти безліч товарів. Розглянемо найбільш популярні з них.

Шина Фрейка за інструкцією - це спеціально розроблене лікувальне ортопедичне пристосування, яке може бути використано при дисплазії кульшового суглоба легкого і середнього ступеня, а також при підвивиху або передвивиху голівки стегна. Якщо подушка буде використана за всіма правилами, то подальших проблем з суглобами вдасться легко і просто уникнути. Вартість такої конструкції 530 гривень.

Ортопедична подушка для немовлят з кривошиєю. По суті, головне завдання подібної подушки зводиться до забезпечення правильного і рівномірного розвитку шийного відділу хребта у новонародженого. Виріб виконаний з урахуванням найважливіших особливостей дитячої фізіології, сприяє підтримці голови і шиї користувача в потрібному положенні, за рахунок чого рівень навантажень на шию зменшується, а кровообіг, так само як і м'язовий тонус, приходить в норму. Коштує такий виріб 235 гривень.

Рефлекторний масажний килимок «Пазли». Він застосовується для оздоровчої та лікувальної гімнастики при різних варіантах патології опорно-рухового апарату, а також з метою їх профілактики.

Він ідеально підходить для:

  • тренування м'язів тулуба і нижніх кінцівок;
  • розвитку вестибулярного апарату і координації рухів;
  • масажу і рефлексогенного впливу на м'язи тулуба і кінцівок.

У комплектацію килимка входить 4 пазли різного кольору. Вартість килимка 71 гривня.

Стремена запобігають випрямленню і аддукціі в тазостегновому суглобі і дозволяють рух стегна в безпечній зоні. Завдяки цьому, спонтанні рухи допомагають в репозиції тазостегнового суглоба. Головний плюс стремен Павлика в тому, що вони дозволяють спонтанну репозицію без жорсткої фіксації, дозволяючи ультразвукове спостереження за нею і дають можливість зміни підгузників без знімання пристрою. Окрім того, стремена Павлика доволі прості у використанні і коштують не дорого, лише 325 гривень.

Дитячі босоніжкиМасажер «м’ячі на підставці». Подібний пристрій використовується для профілактики та лікування плоскостопості, проведення самомасажу, а також для лікування і повернення чутливості стопам після отриманих травм чи для реабілітації при захворюваннях нервової системи. Та найголовніше, що цей пристрій допоможе позбутися стресових відчуттів та втоми ніг. 

Форма масажера це підставка з двома заглибленнями, в які вставлені колючі м’ячі. Завдяки продуманій конструкції м’ячі обертаються, а ефект від масажу посилюється. Вартість такого масажера – 525 гривень.

Тренажер-масажер, виконаний у вигляді півсфери с м’якими шипами рекомендується використовувати для зміцнення суглобів та м’язів у дітей. Використання подібного пристосування допомагає не лише позбутися больових відчуттів, а й провести ефективну профілактику запальних процесів у суглобі малечі. Якщо застосовувати масажер правильно, можна позбутися запалення у колінних та тазостегнових суглобах, а також позбавити пацієнта проблем із хребтом. Вартість такого пристосування 345 гривень.