Ціна на ортопедичні устілки

Замовити індивідуальну ортопедичну устілкуОртопедичні устілки це незамінний помічник при лікуванні або профілактиці плоскостопості та інших, не менш важливих захворювань стопи. Найчастіше, такі пристосування використовуються при усуненні плоскостопості різних рівнів, а також при лікуванні паталогій, виправити які можна без хірургічного втручання. Також, за допомогою ортопедичних устілок можна суттєво зменшити навантаження на стопу і в цілому зняти втомлюваність ніг.

Показання до носіння ортопедичних устілок:

 • плоскостопість, різних типів;
 • профілактика проблем з суглобовим апаратом;
 • неврома Мортона;
 • деформації суглобів ніг;
 • укорочена нога (в межах 3 см);
 • п'яткова шпора;
 • варикозне розширення;
 • діабетична стопа;
 • порушення постави і ін.

Окрім вище перерахованих переваг слід відзначити і той факт, що такі устілки сприяють поліпшенню кровообігу, знімають втому та роблять ходьбу легшою і впевненішою. Завдяки таким устілкам ви зможете правильно роз приділити навантаження на стопу і в майбутньому уникнути проблем із суглобами та хребтом.

Ортопедичні устілки бувають найрізноманітнішими і підбираються індивідуально. Вони відрізняються формою, матеріалом, присутністю додаткових елементів, структурою і тому подібними особливостями. Окрім того, підбирати устілку необхідно з урахуванням не лише вашої патології, але й ступеня важкості захворювання.

Саме тому підбираючи подібне пристосування вкрай важливо порадитися з лікарем та підбирати виріб керуючись його рекомендаціями. Краще всього робити покупки у лікарнях та спеціалізованих аптеках, а не крамницях, які продають усе поспіль.

Ціна на ортопедичні устілки може бути найрізноманітнішою. Вона формується з урахуванням наступних критеріїв:

 1. Матеріал. Якщо виріб виготовлений з сучасних високотехнологічних матеріалів або натуральної шкіри чи її якісних замінників, вони коштуватимуть у рази більше, ніж звичайні традиційні моделі.
 2. Структура і комплектація устілки. Вартість ортопедичних виробів, які мають багатошарову структура або спеціальні валики, які сприяють відведенню зайвої вологи з устілок буде вищою, ніж інших моделей. Та варто зазначити, що в даному випадку не варто економити і подібна структура сприятиме більш комфортному використанню устілок.
 3. Методика виготовлення устілокІндивідуальне замовлення. Ортопедичні устілки індивідуального виробництва виготовляються не лише у відповідності із вашим захворюванням та ступенем його розвитку, але й у повній відповідності із розмірами та особливостями стопи замовника.

Крім того, при замовленні ви можете обрати і матеріал, із якого буде виготовлений виріб. Це особливо актуально, якщо ви хочете обрати гіпоалергенні матеріали або таким чином здешевити продукцію. У будь-якому випадку варто розуміти, що виготовлення індивідуальних устілок коштуватиме вам дорожче, аніж їх фабричні аналоги.

Щоб досягти максимальної ефективності від використання ортопедичних устілок рекомендується поєднувати їх носіння з лікувальною фізкультурою та гімнастикою. Але будь-які вправи варто обговорити з лікарем.

Та варто пам’ятати, що ефективним лікування може бути лише у тому випадку, якщо ви придбали чи замовили виготовлення лише якісних виробів. А якісні устілки не можуть коштувати дешево.

Якщо ви хочете придбати такі ортопедичні вироби і при цьому прагнете бути впевненим у їх якості, відвідайте наш Інтернет-магазин «Центр стопи». Ми працюємо лише з якісними виробами, що підтверджено відповідними сертифікатами. Окрім того, завітавши на наш сайт або у клініку ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших спеціалістів.