Ціна на ортопедичне взуття

Барука (післяопераційне взуття)У зв’язку із сидячим способом життям та нестачею активного відпочинку, кожен другий зустрічається із ортопедичною проблемою. У одних це неправильна постава, в інших проблеми із стопою, але рішення одне – придбання ортопедичного взуття.

Далеко у минулому ті часи, коли ортопедичне було синонімом до слова не красиве та грубе. Сучасне ортопедичне взуття не лише має лікувальні властивості, але й доволі стильно виглядає.

  1. Матеріал. Таке взуття, як і будь-яке звичайне може виготовлятися із найрізноманітніших матеріалів. Найдорожчими, звичайно вважається шкіра. Та якщо це занадто сильний удар по вашому бюджету ви можете обрати якісні замінники, наприклад, екошкіру. Також доволі популярними вважаються моделі, виготовлені із тканини, наприклад, кеди.
  2. Індивідуальне замовлення. Якщо ви замовляєте індивідуальне виготовлення взуття будьте готові, що воно вартуватиме дещо більше, ніж фабричні аналоги. Та, варто зазначити, що подібна ціна цілком виправдана, оскільки таке взуття буде ідеально підходити вам як за розміром, так і відповідатиме усім вимогам, що, в свою чергу допоможе боротися вам із вашою проблемою.
  3. Особливості конструкції. Ціна взуття також залежить і від того, для яких цілей ви його купуєте. Наприклад, якщо ви хочете правильно розподіляти навантаження на стопи вам підійдуть найпростіші моделі, а отже і вартість буде цілком прийнятною. Якщо ж ви купуєте ортопедичне взуття аби приховати деформацію стоп, різну довжину ніг та тому подібні патології, такі моделі коштуватимуть дорожче.
  4. Модель. Цей критерій стосується виключно зовнішнього вигляду вашого взуття. Якщо ви хочете виглядати красиво за будь-яких умов і вирішили замовити модель туфлі будьте готові, що доведеться заплатити не мало. Якщо ж ортопедичне взуття потрібне вам для лікувальних цілей і його зовнішній вигляд не має суттєвого значення, ви зможете чимало зекономити. Варто зазначити, що сучасні майстри можуть виготовити будь-яке взуття, починаючи від звичайних кедів чи кросівок і закінчуючи стильними туфлями чи босоніжками.
  5. Тип взуття. Мова йде про те, яке взуття ви хочете придбати, зимове, літнє чи домашні капці. Існують патології, які передбачають, що носити спеціальне взуття потрібно завжди, як на роботі, під час прогулянок та навіть вдома. Тому потрібно подбати, аби все необхідне було під рукою. Звісно в такому випадку зрозуміло, що найдорожчим будуть саме зимові моделі, а найменше коштують домашні капці.
  6. Бренд. Даний критерій стосується не лише взуття, а й будь-якої іншої продукції. Якщо мова йде про відомого виробника, який вже встиг зарекомендувати себе на ринку, то і вартість його товару буде дорожчою. Та навпаки, маловідомі бренди, аби привернути увагу потенційних клієнтів ставлять початкову ціну в цілком доступному діапазоні.

Ортопедические кроссовкиЯкщо ви хочете придбати якісне ортопедичне взуття і при цьому не переплачувати, вам варто відвідати наш магазин «Центр стопи». У нас ви знайдете широкий асортимент вибору, що зможе задовольнити усі ваші вимоги. Окрім того, при звернені у «Центр стопи» ви зможете скористатися консультацією наших кваліфікованих спеціалістів. У нас працюють професіональні травматологи та ортопеди, які без зайвих проблем зможуть підібрати вам правильну модель та розмір взуття. Щодо якості також можете не хвилюватися. Вся представлена на сайті продукція має відповідні сертифікати та документи.