Ціна на ортопедичні вироби для стопи

Вкладиш для підтримки поперечного зводу стопи В ритмі сучасного життя ми часто страждаємо від болю в спині або втоми у ногах. Щоб позбутися першого варто чергувати активний та сидячий спосіб життя, а заради від другу допоможуть спеціальні пристосування.

При легких і не серйозних деформаціях стопи лікарі радять застосовувати бандаж для фіксації великого пальця ноги, який надає компресійний вплив на викривлений суглоб. Причини, які викликають розвиток аномалій в районні великого пальця, - плоскостопість, системні захворювання, вікові зміни, спадкова схильність. Ціна за такий вибір 360 гривень.

Вкладиш для підтримки повздовжнього склепіння стопи зменшує навантаження на стопу. Значно полегшує знаходження на ногах. Ідеально підходять для будь-якого типу взуття, в тому числі і спортивного, призначеного для щоденного використання. Рекомендується також для профілактики плоскостопості. Його ціна 190 гривень.

Вкладиш під плюсне фаланговий суглоб використовується при незначній плоскостопості. Підтримує плюснефаланговий склепіння стопи при плоскостопість, знімає навантаження з області підстави пальців, збільшує амортизаційні властивості взуття в місцях утворення натоптишів. Усуває больові відчуття, зменшує стомлюваність ніг і біль в стопах при ходьбі, перешкоджає розвитку плоскостопості і плосковальгусної деформації стоп. Вартість такого пристосування 165 гривень.

Захист суглоба великого пальця стопи. Фіксатори захищають суглоби великих пальців стопи від тертя і ударів, а також зменшують їх викривлення. Товста і м'яка «пелюстка» виробів довжиною 6,5 сантиметрів щільно облягає суглоб великого пальця і захищає його від болю, що виникає при запаленні. Вироби складаються з м'якого, пружного гелю. Вони неймовірно добре тягнуться, не втрачаючи при цьому форми. Фіксатори відмінно сядуть навіть на стопу найбільшого розміру і підійдуть людям з подовженим від природи великим пальцем. Придбати такий виріб ви зможете за 120 гривень.

В наш час дедалі більше людей страждає від втоми ніг. Однак далеко не завжди вони пов’язанні з реальним фізичним навантаженням на кінцівки. Набагато частіше люди відчувають перевтому від неправильного положення стопи або її зміненої форми. Різновид проблеми - деформація межпальцевого простору. В такому випадку слід носити спеціальні перегородки, що розділяють пальці, так звані міжпальцеві прокладки, ортопедичні міжпальцеві перегородки. Діапазон ціни такого виробу від 90 до 230 гривень.

Подушечка під пальціПодушечка під пальці. Цей виріб зроблено з латексу. Він надягається на вказівний палець ноги і покриває всю передню частину стопи. Подушечка чудово захищає пошкоджену шкіру при мозолях, ранках або тріщинка, позбавляючи вас від хворобливих відчуттів при ходьбі. Особливо така подушечка знадобиться дамам, які полюбляють носити взуття на високих підборах. Вона захистить ноги від перевтоми, зробивши процес ходьби на каблуках легким, приємним і абсолютно не виснажливим. Вартість такого чудодійного пристосування 155 гривень.

Чохол на палець. Його використання допомагає уникнути пошкодження пальців від взуття і утворенню мозолів. Його використання призначається при мозолях міжфалангових суглобів, кігтеподібних та перехрещених пальцях. Матеріал виробу збагачений вітамінами і зволожує старі мозолі і усуває біль, викликаний тертям. Лікарі радять знімати чохол щонайменше на 4 години, аби шкіра дихала. Вартість такого пристосування 115-140 гривень.

Придбати ортопедичні вироби для стопи ви зможете в магазині «Центр стопи».