Бандажі для фіксації

Бандаж це спеціальний ортопедичний виріб з різними вставками, що виконує як медичну, так і косметичну (коррігіррующую) функцію. Бандажі виконують одну універсальну функцію - вони фіксують пошкоджену частину тіла, щоб уникнути подальших проблем.

Бандажі виготовляють з різного матеріалу в залежності від мети застосування, вони можуть бути трикотажними, еластичними або металевими з різними вставками, тобто, фіксаторами. Основне призначення бандажів - зняти больові відчуття при різних захворюваннях та відновити роботу м’язів і суглобів.

Бандажі випускають різного розміру і форми. Кожен з них призначається для певної області.

Шийний бандаж.

Бандаж на голеностопный сустав  с ребрами жесткостиШийні бандажі призначені для жорсткої фіксації хребців шийного відділу. Вони забезпечують повну нерухомість шийного відділу, розвантажуючи хребці і зменшуючи травматизацію нервів. Також шийні бандажі нормалізують тонус шийних м'язів.

Бандаж для голено стопа.

Захищає голеностоп при зіткненнях або вимушеному падінні, зокрема, при заняттях спортом, запобігаючи травмам, забезпечуючи компресію на дану область ноги, не обмежуючи свободу рухів. У голеностопі в бандажі активізується кровотік до м'язів, надаючи теплову і масажну дію. Бандажі можуть оснащуватися різними ребрами жорсткості, які обмежують відхилення стопи під час ходьби.

Бандаж для вагітних.

Це один зі специфічних ортопедичних виробів, що стоять окремо від інших видів бандажа, призначений, в першу чергу, для запобігання розтягування черевної стінки. Він відмінно справляється з навантаженням, яке лягає на спину і хребет жінки, розвантажуючи м'язи, підтримуючи плід і живіт в зафіксованому положенні.

Бандаж для спини.

Даний виріб необхідний як при травмах, так і захворюваннях спинних м'язів і хребта, включаючи остеохондроз, неврит, спортивні розтягування. В цьому випадку корсет надає як профілактичний, так і лікувальний вплив. Варіацій бандажів для спини - безліч, що розрізняються за їх призначенням, ступенем жорсткості, розташування. В цілому, їх цільове призначення - зменшення больових відчуттів, зниження навантаження на пошкоджені хребці, фіксація всього корпусу. Такий виріб допомагає уникнути зміщення хребців. Фіксуючі бандажі знімають біль і навантаження зі спини, а коригуючі - виправляють дефекти постави. Що стосується ступеня жорсткості, напівтверді бандажі рекомендовані для занять спортом, для людей з радикулітом або остеохондрозом, при виконанні важкої роботи з фізичним напругою. Жорсткі бандажі носять в період реабілітації після операцій на спинний мозок, хребет або після травм.

Бандаж ліктьовий.

Ортопедичний виріб використовується для профілактики травм, лікування і відновлення після пошкоджень, ударів, розтяжок або операцій. Бандажі ліктьові відрізняються функціональними характеристиками. Найчастіше, їх застосування рекомендується при заняттях спортом, що дозволяє знизити навантаження на суглоб та вберегти від травм. Крім спортсменів, такі бандажі показані людям, що знаходяться в групі ризику пошкодження ліктьового суглоба під час щоденної роботи: механіки, вантажники, кравчині.

Бандаж на коліно.

Бандаж на плечевой суставБандажі для колінного суглоба найчастіше використовуються спортсменами через підвищену травматизації суглобів. Найчастіше пошкоджуються меніски і зв'язки. Бандаж на коліно призначений для фіксації суглоба, зменшення больових відчуттів і зняття навантаження на колінну чашку. Вони можуть оснащуватися силіконовими або гумовими кільцями, які допомагають розподіляти навантаження на колінну чашку. При заняттях спортом бандажі не викликають відчуття дискомфорту. Більш того, вони покращують кровообіг, не обмежуючи рухи. Вони призначені тим, у кого вже є ушкодження суглоба або сухожиль. Носіння бандажа запобігає подальшу деформацію м'язів, підтримуючи оптимальний температурний баланс усередині вироби.

Плечовий пояс.

Плечовий суглоб щодня піддається навантаженням, і при виникненні різних травм плечового пояса, ударах або розтягнення, при переломі ключиці, необхідно розглянути питання носіння плечового бандажа. У таких ситуаціях можна запобігти появі артрозу, періартріта і артриту. Бандаж для плеча допомагає стабілізувати плечовий суглоб, розвантажуючи зв'язкового-м'язовий апарат. Він надає тепловий та масажний ефект при помірній компресії на область пошкодження.

Бандаж для зап'ястя

Своєчасне носіння таких ортопедичних виробів допомагає уникнути захворювань кисті в майбутньому. Бандаж для зап'ястя запобігає деформації зап'ястя, контрактури і прискорює процес відновлення. Він захищає променезап'ястковий суглоб при заняттях спортом, особливо якщо при цьому активно використовується кисть.

Якщо вам потрібно придбати бандажі для фіксації, радимо завітати в магазин «Центр стопи». Ми пропонуємо доступні ціни та широкий вибір.