Масаж

Ручний масаж

Серед великого різноманіття послуг, пропонованих Центром Стопи, великим попитом користується масажний кабінет і всілякі процедури на основі масажу. Як відомо, величезний терапевтичний і розслаблюючий ефект від масажу людьми цінувався ще з давніх-давен, кожен континент пишався своєю унікальною технікою, багато з яких успішно застосовуються до цих пір.

Центр Стопи пропонує вам відвідати наш масажний кабінет, де ви зможете переконатися в нашому професіоналізмі. В нас самі доступні ціни на будь-який вид масажу.

Пропонуємо такі види масажу як:

Загальний масаж для дітей

Дитячий масаж дуже корисний для правильного розвитку малюка, сприяє розвитку моторики, зміцненню м'язів, благотворно впливає на нервову й імунну системи дитини, робиться також з профілактичною метою проти багатьох дитячих захворювань.

Загальний масаж для дорослих

Загальний масаж добре впливає не тільки на серцево-судинну, але і на нервову систему. Однак цим користь загального масажу тіла не обмежується. Він знімає напругу з м'язів, приводить організм в тонус, знімаючи стрес після робочих буднів.

Окрім цього користь загального масажу тіла полягає в тому, що під час процедури виявляється дія на шкірні капіляри, посилюється мікроциркуляція крові. Результатом є поліпшення обмінного процесу, а також процесу регенерації.

Назначають профілактичний і лікувальний курс при підвищеному навантаженні на хребет і наявності проблем в роботі опорно-рухового апарату, при розладі центральної нервової системи і емоційної нестабільності, а також при інших діагнозах широкої медичної практики.

Масаж спини для дітей

Спина найбільше схильна до перевантажень і напруги.

Масаж спини дітям допоможе зміцнити хребетний стовп, знявши напругу зі спіни. Також масаж корисний при вже порушеній поставі.

Серед порушень постави провідне місце займає сколіоз - бокове відхилення хребта від середньої лінії. Це найпоширеніше ортопедичне захворювання, яке спостерігається майже у кожної двадцятої дитини. Це захворювання сьогодні вважається невиліковним, але можна уникнути подальшого розвитку, для цього потрібно якомога раніше почати лікування.

Сколіоз може бути вродженим і придбаним. Одним з найрезультативніших методів лікування захворювання сколіозу є масаж. Масажні процедури вже не раз доводили свою ефективність і користь для людського організму.

Масаж спини для дорослих

Масаж спини показано проводити не тільки людям, що мають проблеми зі спиною, а й взагалі всім людям.

Самопочуття і стан здоров'я прямо пов'язані з тим, в якому стані знаходиться наш хребет. Неправильна поза під час сну, неправильна постава і хода здатні завдати відчутної шкоди здоров'ю людини. Тому, якщо Ви хочете продовжити молодість хребта, бути бадьорим і енергійним, проходьте за рік 2-3 курси лікувально-профілактичного масажу спини. Між ними бажано хоча б раз на тиждень або раз в десять днів проводити один сеанс масажу.

Масаж комірцевої зони для дітей і дорослих

Від малорухливого способу життя і тривалого перебування в незручній позі особливо страждає шийний відділ.

Уже в молодому віці у багатьох з'являються болі в шиї і плечовому поясі. Згодом розвиваються різні захворювання спини, пов'язані з дегенеративними змінами в різних відділах хребта.

Одним із дієвих засобів попередження подібних патологій і підтримки шиї і плечового поясу в нормальному стані є масаж. Він викликає приплив крові до оброблюваної зони і місцеве підвищення температури.

В оброблюваній області активізуються обмінні процеси, тканини краще забезпечуються киснем і необхідними корисними речовинами. В результаті процедури досягаються наступні позитивні зміни:

  • підвищується еластичність і пружність шкіри;
  • зникають набряки;
  • скорочується товщина жировогу шару;
  • відновлюється тонус м'язів;
  • усуваються м'язові спазми;
  • знімаються м'язові спазми;
  • зникають больові відчуття.

Масаж верхніх кінцівок для дітей і дорослих

Масаж верхніх кінцівок в поєднанні з масажем грудної клітини рекомендується при лікуванні травм верхніх кінцівок, захворювань суглобів, м'язів і ін. Крім того, масаж показаний при захворюваннях серцево-судинної системи, при парезах і паралічах.

Масаж нижніх кінцівок для дітей і дорослих

Величезні навантаження відчуває стопа людини навіть при малорухливому способі життя. Так, в середньому людина за все життя проходить до 160 тисяч кілометрів. Якщо взяти тривалість життя 60 років, то зробивши нескладні арифметичні розрахунки, ми отримаємо результат - 7 км в день проходить середньостатистична людина.

Масуючи свої стопи ніг, ми благотворно впливаємо на свої внутрішні органи, суглоби, хребет. Адже на стопі сконцентровані певні зони, які мають зв'язок з внутрішніми органами людини. Якщо постійно масажувати стопи ніг, то спостерігається значне поліпшення самопочуття. Це відбувається через стимуляцію кровообігу і збільшення живлення шкіри, більш ефективного виведення продуктів обміну, а також зменшення напруги м'язів стопи.

Також в Центрі Стопи проводять дитячий масаж при Варусній і Вальгусній деформації стоп і масаж при дисплазії.

Антицелюлітний масаж

Більшість жінок вважає, що целюліт - це, перш за все, естетичний дефект і не замислюються над дійсними причинами його виникнення. Однак необхідно знати, що целюліт починає утворюватися в місцях з порушеним кровообігом, а також набряком стінок кровоносних судин. В цьому випадку, антицелюлітний масаж стимулює приплив і відтік крові, лімфи і міжклітинної рідини у всьому організмі, що в свою чергу призводить до швидкого і стабільного результату.

Медовий масаж

Від целюліту, для схуднення та краси шкіри.

Медовий масаж бореться  з целюлітом і стимулює схуднення.

Варто згадати і оздоровчий ефект процедури - очищається кровоносна система, що тягне за собою очищення і навіть омолодження інших внутрішніх органів. Організм починає функціонувати більш злагоджено - вчасно виводити всі непотрібні речовини, стабілізується обмін речовин, що теж допомагає схудненню і позбавленню від целюліту.

Крім цього, медовий масаж, особливо доповнений ефірними маслами, благотворно позначається на загальному психоемоційному фоні, людина стає більш врівноважена і спокійна.