Лікувальна фізкультура

У Центрі Стопи відпускаються процедури оздоровчої та лікувальної фізкультури,
масажу, вібромасажу нижніх кінцівок, електроміостимуляції, термотерапії.

Лікувальна фізична культура (ЛФК) є головним засобом лікування та профілактики багатьох хвороб. 

Є фізичні вправи, які можуть замінити деякі ліки
але у світі немає жодних ліків, які можуть замінити фізичні вправи

Лікувальна фізкультура є сучасним, високоефективним, нешкідливим, цікавим, а для дітей навіть улюбленим засобом лікування різних захворювань. Завдяки лікувальній та оздоровчій фізкультурі Ви можете покращити свій стан здоров'я після травм та хірургічних втручань, а також при різноманітних захворюваннях стопи, хребта, суглобів.

Центр Стопи є єдиною профільною установою з лікування плоскостопості. У нас лікування плоскостопості та порушень постави відбувається на високому рівні. У кабінеті лікувальної фізкультури Центру є різноманітне спеціалізоване обладнання для лікування плоскостопості, що забезпечує надання послуг з великою ефективністю та на високому рівні.

Нами впроваджуються комплекси необхідних процедур при вищезгаданих захворюваннях. Лікувальна фізкультура при плоскостопості є головним і ефективним засобом лікування.

Використання індивідуальних ортопедичних устілок значно покращує ефективність лікувальної фізкультури.

При виконанні правильних фізичних вправ забезпечується нормалізація основної функції стопи, покращується загальна та силова витривалість м'язів стопи та нижніх кінцівок, покращується кровообіг і живлення, що у свою чергу також сприяє формуванню правильної та здорової стопи. ЛФК проводиться зі застосуванням спеціальних та загальнорозвиваючих вправ. 

У Центрі Стопи проводяться індивідуальні та групові заняття ЛФК, які можуть проходити у формі гри чи змагання. Якщо Вас турбують проблеми захворювань стопи, хребта, суглобів та інші, звертайтесь до нас. Ми розробили індивідуальні вправи та запропонуємо певний комплекс процедур спеціально для Вас. Станьте здоровими, скориставшись послугами нашого Центру Стопи.

Комплекс вправ для профілактики та лікування захворювань стоп у дітей та дорослих

 

Комплекс вправ для профілактики та лікування захворювань хребта у дітей та дорослих