Електроміостимуляція, термотерапія

Кожен хоче бути привабливим, мати красиве і струнке тіло і при цьому не витрачати багато зусиль. Якщо раніше ці бажання здавалися непоєднаними, то тепер, все можливо. Як? Все дуже просто. Завдяки сучасним процедурам електроміостимуляції та теплотерапії.

Електростимуляція, це послуга, яка не рідко надається в салонах краси. Вона допомагає людині позбутися жирових відкладень, покращити стан шкіри та попередити розвиток целюліту. Принцип дії такої терапії – вплив спеціальними імпульсами на відповідні ділянки тіла.

Не рідко електростимуляцію називають гімнастикою для ледарів, адже результат після процедури дуже схожий на ефект від чималих фізичних вправ.

В чому суть міостимуляції?

Завдяки лімфодренажу, застояна лімфа і надлишок рідини в організмі зменшується, зникає ефект апельсинової шкірки. Більше того, шкіра стає більш здоровою, як на відчуття, так і за зовнішнім виглядом.

Зменшення ваги у людей, які користуються процедурою міостимуляції відбувається завдяки прискореному обміну речовин, збільшеним витратам енергії, в тому числі і калорій.

Зазначимо, що під час електростимуляції використовуються різні хвилі, довгі, короткі та середні. Перед початком процедури на зони, на які впливатиме спеціаліст, наносять спеціальний провідниковий гель. Час кожного сеансу буває різним, оскільки збільшується в ході терапії і може сягати від 3 до 18 хвилин. Під час одного сеансу лікар впливає на різні ділянки тіла, щоб не викликати перевтому м’язів.

Електростимуляція набирає все більшої популярності в нашій країні і не рідко використовується як альтернатива класичному масажу. Результат буде помітний вже через 5-6 сеансів. Шкіра буде більш пружной та гладкою, а ваш зовнішній вигляд більш свіжим та молодим. 

Не зважаючи на популярність такої процедури існує ряд причин, через які проводити електростимуляцію заборонено. Проводити міостимуляцію заборонено людям, які страждають від:

 • серцево-судинних захворювань;
 • хвороб внутрішніх органів, в тому числі пов’язаних з порушенням роботи шлункового тракту;
 • порушення кровообігу;
 • онкологічних захворювань;
 • переломів;
 • психічних розладів.

Крім того електростимуляція категорично заборонена вагітним жінкам.

Та якою б популярною не була ця процедура в нашій країні, вона має ряд недоліків. Перш за все зазначимо, що на відміну від фізичних навантажень стимуляція імпульсами н зміцнює м’язи та суглоби, не сприяє притоку кисню, через що ефект від схуднення не настільки очевидний. Ідеальний варіант, коли міостимуляція поєднується з фізичними вправами та правильним харчуванням.

Ще одна популярна косметична процедура в наш час – термотерапія. Це сучасний метод впливу, який складається з косметичних і фізіотерапевтичних методів, в яких використовується тепло різноманітних джерел.

Простими словами термотерапія – це комплексні або одиничні теплові процедури, в тому числі теплі грязі, обгортування, лазні та сауни.

Досить часто таку процедуру використовують косметологи, як засіб боротьби з накопиченням жирів в найбільш проблемних частинах тіла, а також як діючий метод позбавлення від цилюліту.

В основі термотерапії лежить вплив інфрачервоними променями на відповідні ділянки тіла. Завдяки такому втручанню кровоносні і лімфатичні судини розширюються, завдяки чому покращується кровообіг в усьому організмі, та у внутрішніх органах в цілому. Завдяки цьому суттєво прискорюється обмін речовин, організм насичується киснем і корисними речовинами, які живлять наш організм.

Як показує досвід теплові промені можуть впливати на ділянки тіла на глибині 4 сантиметри. Таким чином, вже після початкових сеансів ви помітите зміни на талії та стегнах. Саме в такому глибокому проникненні і полягає основна відмінність термотерапії від сауни. 

Як показує досвід термотерапія це дуже приємна і розслаблююча процедура. Таким чином, це не лише корисна, але й дуже приємна процедура.

Термотерапію показано застосовувати в наступних випадках:

 • корекція фігури будь-якого типу;
 • відновлення фігури після пологів;
 • покращення та відновлення лімфодренажної функції;
 • боротьба з целюлітом та надмірною вагою;
 • проведення підготовки пацієнта до операції або здійснення реабілітації;
 • покращення м’язового тонуса і зменшення напруги у м’язах;
 • покращення загального імунітету пацієнта.

Яким чином здійснюється термотерпія? Для цього застосовується спеціальний індивідуальний костюм, одноразового використання. На цьому костюмі розташовані спеціальні датчики прогріву, які вдягаються на нижню частину тіла, а саме стопи, сідниці, ноги та живіт. Зверху вдягається костюм для пресотерапії, завдяки якому нагнітається повітря та створюється хвилеподібний тиск. 

Завдяки цьому поєднується тепловий ефект з механічним впливом. Перший гарантує розширення судин, а також посилення кровотоку і метаболічних процесів, другий же покращу тонус та загальний стан тканин, попереджує розвиток та усуває прояви цилюліту. 

Якщо ви вирішили, що одна із вищеописаних процедур вам необхідна, завітайте до нас у «Центр Стопи». У нас вам доступні різноманітні послуги, в тому числі електроміостимуляція, термотерапія.

Якщо ви хочете отримати дійсно якісні послуги, поспішайте відвівати наш медичний центр. Кваліфіковані спеціалісти обов’язково допоможуть вам у вирішенні будь-яких проблем.